استقلال ستاره‌هایش را به رخ پرسپولیس کشید!

تیم استقلال تهران بعد از حذف پرسپولیس از آسیا پست جالبی در صفحه رسمی خودش انتشار داده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. استقلال ستاره‌هایش را به رخ پرسپولیس کشید!

استقلال ستاره‌هایش را به رخ پرسپولیس کشید!

به گزارش سایت ورزشی، حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا بعد از شکست مقابل الدحیل قطر به راحتی قابل پیش بینی نبود. بعد از برگزاری یک دیدار حساس و پراتفاق و جذاب که پرسپولیس در مقابل الدحیل انجام داد و از دور رقابت ها کنار رفت. صفحه رسمی باشگاه استقلال نیز بعد از حذف رقیب سنتی خودش از آسیا یک پست منتشر کرد. باشگاه استقلال تصویری از شادی بازیکنان و روحیه بالای آنها در تمرین عصر سه شنبه روی رسانه های رسمی منتشر کرد و چنین موضوعی کاملا عدی به نظر می رسد. اتفاق عجیب که باشگاه استقلال در زیر تصویر مورد نظر نوشته است. در شرایطی که باشگاه استقلال خیلی کمتر پیش می آید که نماد دو ستاره در کپشن پست های خود را در فضای مجازی استفاده کند.

اشک‌های بیرانوند با پیراهن گلر الدحیل پاک شد! (عکس)

استقلال ستاره‌هایش را به رخ پرسپولیس کشید!

صفحه رسمی استقلال دقیقه هایی بعد از حذف پرسپولیس از آسیا یک پست منتشر کرد و دو ستاره طلایی رنگ را گذاشت و عبارت «Team» را همراه با قلب آبی رنگ کنار آن قرار داد. استقلالی ها همیشه به دو ستاره روی پیراهن خود به دلیل کسب دو عنوان قهرمانی در آسیا افتخار می کنند. البته در کری های فوتبالی برای طرفداران فوتبال نیز طرفداران پرسپولیس را سرزنش می کنند که هیچ وقت قهرمان قاره کهن نشده اند. دقیقا بعد از شکست تلخ پرسپولیس و حذف از آسیا در شرایطی که آبی پوشان به دلیل مشکلات اداری و مالی نتوانسته بودند. به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند. به رخ کشیدن دو ستاره نشانه این است که قهرمانی‌های آسیا توسط باشگاه استقلال اتفاقی جالب به نظر می‌رسد. که بی‌شک بازتاب‌های گسترده‌ای در فضای مجازی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *