اشک‌های بیرانوند با پیراهن گلر الدحیل پاک شد!

علیرضا بیرانوند دروازه بان شایسته و قدرتمند تیم پرسپولیس در مسابقه با الدحیل نیز عملکرد بی نظیر خود را نشان داد. او بعد از مسابقات با الدحیل چهره بهت زده خود را نشان داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. اشک‌های بیرانوند با پیراهن گلر الدحیل پاک شد!

اشک‌های بیرانوند با پیراهن گلر الدحیل پاک شد!

اشک‌های بیرانوند با پیراهن گلر الدحیل پاک شد! (عکس)

به گزارش سایت ورزشی، تیم پرسپولیس در آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 2-1 در مقابل الدحیل با شکست روبرو شد تا با نتیجه تلخ از دور این رقابت ها حذف شود و حتی بازیکنان تیم نیز در بهت فرو رفتند. بیرانوند یکی از بهترین بازیکنان زمین در این مسابقه بود. او بارها در مقابل بازیکنان حریف تک به تک شد و عملکرد بی نظیری در مقابل آنها داشت. در این مسابقه دو بار دروازه خود را باز شده دید و نتوانست مانع از شکست تیمش شود. به نظر شما علت شکست پرسپولیس در بازی با الدحیل چه کسی بود؟

حواشی باورنکردنی آزادی پس از حذف پرسپولیس

اشک‌های بیرانوند با پیراهن گلر الدحیل پاک شد!

علیرضا بیرانوندبعد از این شکست حسابی ناراحت شده بود و بعد از بازی پیراهن خود را با صلاح زکریا دروازه بان الدحیل قطر که او نیز روز خوبی را سپری کرد، تعویض نمود. در حالی که زیر پیراهن خودش نیز یک پیراهن مشکی بر تن داشت. او صورت خود را با پیراهن گلر حریف پوشاند تا کسی اشک هایش را نبیند. او حتی دیرتر از یحیی و بقیه بازیکنان به سمت سکوهای منتهی به رختکن رفت. برخلاف دیگر اعضای تیم تشویق د و در واقع تنها بازیکنی بود که در پرسپولیس از خشم هواداران در امان ماند. با این حال او نمی توانست ناراحتی و احساسات خود را بروز ندهد. علیرضا بیرانوند نیز بع از شکست تیمش بسیار عصبانی بود. پیراهن گلر الدحیل را به سمت گلر دوم و جوان پرسپولیس انداخت. بعد از چند دقیقه ایستادن در مقابل هواداران خشمگین پرسپولیس سرانجام به رختکن آزادی رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *