اشتباه بعدی ستاره سابق بوندسلیگا پپ را شوکه کرد

اشتباه بعدی ستاره سابق بوندسلیگا پپ را شوکه کرد.هیجان فوتبال لیگ برتر اغلب با پیچش‌های غیرمنتظره همراه می‌شود و هیچ‌یک به اندازه درام بازی اخیر که لئون بیلی. بازیگر سابق بوندسلیگا، تبدیل به یک چهره محوری در بازی‌ای شد که منچسترسیتی و سرمربی پپ گواردیولا را شوکه کرد. چشمگیر نبود.

اشتباه بعدی ستاره سابق بوندسلیگا پپ را شوکه کرد

در یک رویارویی جذاب

اشتباه بعدی ستاره سابق بوندسلیگا پپ را شوکه کرد
اشتباه بعدی ستاره سابق بوندسلیگا پپ را شوکه کرد

که در محوطه سبز ویلا پارک. پایگاهی برای هواداران خانگی، منچسترسیتی شکستی مهم را در رقابت خود برای عنوان قهرمانی تجربه کرد. بیلی که قبلاً در بوندسلیگا با بایر لورکوزن زیبا می شد، به عنوان قهرمانی بعید ظاهر شد و پیروزی 1:0 را برای استون ویلا رقم زد و “اسکای بلوز” مورد احترام گواردیولا را بدون برد در سومین بازی متوالی خود در لیگ و پس از دو تساوی ترک کرد.

این مسابقه که از همان ابتدا شدید بود، هواداران را در یک ترن هوایی قرار داد. زیرا نیمه اول بدون تسلط مشخص ادامه داشت. اگرچه ویا در مقابل تیمی که به طرز شگفت‌انگیزی ولرم سیتی به نظر می‌رسد، قوی‌تر به نظر می‌رسد. اما سوت نیمه تمام هیچ برتری در جدول امتیازات مشاهده نشد.

پایدار و ناامید

پایدار و ناامید
پایدار و ناامید

تنها در دقیقه 74 بود که آسمان شب بر فراز بیرمنگام با ضربه شدید لئون بیلی روشن شد. ضربه پای راست او با هدف دقیق و هدفمند. در حالی که روبن دیاس، مدافع سیتی را کمانه کرد. از مسیر منحرف شد و با بدشانسی وارد دروازه سیتی شد – لحظه ای از درخشش فردی همراه با بدشانسی برای میهمان.

بازتاب آن گل انفرادی فراتر از محدوده ورزشگاه طنین انداز شد. منچسترسیتی، قهرمانی که به تماشای بالا عادت کرد. با کسب 30 امتیاز به رده چهارم جدول سقوط کرد. درست بالاتر از آنها، با 32 امتیاز و اکنون در رده سوم، فاتحان شب، استون ویلا، به لطف گل تعیین کننده بیلی، ایستادند.

این نتیجه بازی

این نتیجه بازی
این نتیجه بازی

یادآور ماهیت غیرقابل پیش‌بینی فوتبال و نقش ظریف اما مهمی است که استعدادهای سابق بوندسلیگا. مانند لئون بیلی، همچنان در بافتن روایت فوتبال اروپا ایفا می‌کنند. این پیروزی نه تنها کمپین استون ویلا را تقویت کرد، بلکه موج هایی را در سراسر لیگ برتر ایجاد کرد که شاید نشان دهنده تغییر توازن قدرت با پیشرفت فصل باشد.

برای پپ گواردیولا

برای پپ گواردیولا
برای پپ گواردیولا

و منچسترسیتی، این مشکل اخیر، توسط بازیکنی که ممکن بود در آلمان با آنها روبرو شده بودند، ایجاد شود. سوالات سختی را ایجاد می کند. با باز شدن رقابت برای عنوان قهرمانی. انعطاف پذیری و سازگاری تیم گواردیولا مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. زیرا آنها به دنبال رستگاری در مسابقات آینده هستند. در حال حاضر، آنها باید واقعیت تلخ را بپذیرند: رقابت قهرمانی شدت گرفت. لئون بیلی اطمینان داده است که نام او به این زودی فراموش نخواهد شد. به خصوص توسط “Skyblues”.

Hesam
7 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *