شکایت باشگاه استقلال از صنعت نفت آبادان

بعد از اتفاقات جنجالی بازی استقلال و صنعت نفت آبادان، ظاهرا قرار است استقلال از سرمربی و سرپرست تیم نفت به کمیته اخلاق شکایت نماید. در ادامه سایت ورزشی با شکایت باشگاه استقلال از صنعت نفت آبادان همراه ما باشید.

 

استقلال از صنعت نفت آبادان شکایت کرد؟

بعد از اتفاقات جنجالی بازی تیم های استقلال و صنعت نفت آبادان، ظاهرا باشگاه استقلال از سرمربی و سرپرست نفت شکایت می نماید. سامانه رسمی باشگاه در این باره نوشت: به دلیل توهین و ادبیات زشت و زننده و سخنان بی ادبانه سرمربی تیم صنعت نفت آبادان باعث شد تا استقلالی ها از ایشان شکات کنند. سرمربی صنعت نفت به دلیل حرکات تحریک آمیز و به قصد برهم زدن آرامش و تمرکز سرمربی تیم استقلال کارهای عجیب انجام می داد و استقلال از مربی و سرمربی آبادانی ها به کمیته اخلاق و انضباطی شکایت خواهد کرد.

شکایت باشگاه استقلال از صنعت نفت آبادان

در اقدامی جالب توجه سرمربی تیم صنعت نفت با طی کردن 50 متر به قصد و غرض اقدام سطح پایینی انجام داد. او وارد محوطه فنی استقلالی ها شد و باعث تحریک سرمربی تیم آبی شد. حتی اعتراف نمود که هدفش از این کار برهم زدن تمرکز ریکاردو ساپینتو بوده است. این اتفاق در حالی رخ داد که قبل از آن هیچ مساله ای بین نیمکت ها وجود نداشت. و رفتارهای زشت و اعتراف سرپرست نفت نشان داد. آنها کاملا برنامه ریزی شده برای برهم زدن آرامش نیمکت استقلال تلاش کردند.

شکایت باشگاه استقلال از صنعت نفت آبادان

شکایت باشگاه استقلال از سرمربی و سرپرست صنعت نفت:

باشگاه استقلال تهران از سرمربی و سرپرست تیم صنعت نفت آبادان به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت نموده است. تیم فوتبال استقلال در روز جمعه در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی در برابر صنعت نفت با نتیجه 1-1 متوقف شده است. مسابقه ای که به حاشیه کشیده شد. و درگیری ساپینتو سرمبی استقلال با علی فیروزی سرپرست صنعت نفت در کنار خط جرقه ای بر دعوای آنها بود که حتی به نشست خبری نیز کشیده شده بود.

شکایت باشگاه استقلال از صنعت نفت آبادان

عبدالله ویسی سرمربی نفت از رفتارهای ساپینتو ناراحت بود. و سرمربی استقلالی ها با بکار بردن الفاظ عجیب از خجالت ویسی در آمد.

باشگاه استقلال اما امروز خبر داد که از سرمربی و سرپرست صنعت نفت شکایت می‌کند:

«به دلیل ادبیات زشت و زننده و صحبت‌های سخیف، بی ادبانه و دور از شأن یک مربی که توسط سرمربی تیم صنعت نفت بیان شد. و همین طور رفتار آماتور گونه سرپرست این تیم که با نیت تحریک و برهم زدن آرامش و تمرکز سرمربی محترم استقلال انجام شده است. از این دو به کمیته‌های اخلاق و انضباطی شکایت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *