شانس اول قهرمانی لیگ برتر ایران

سه تیم مدعی اصلی قهرمانی به ترتیب پرسپولیس ، سپاهان و استقلال هستند که در بالای جدول لیگ امسال سخت برای بالا بردن جام خلیج فارس می جنگند. در این مطلب از سایت ورزشی به بررسی تیمی که شانس اول قهرمانی لیگ برتر ایران را دارا می باشد خواهیم پرداخت.

 

اوج حساسیت لیگ در سه هفته پایانی:

با اختلاف امتیازات کم مسابقات در هفته های پایانی بسیار حساس شده است. تیم های مدعی قهرمانی باید تمام تمرکز خود را بر روی برنامه هایشان بگذارند. همچنین آنها باید یک تحلیل دقیق از حریفان در سه هفته آخر داشته باشند. هر تیمی که منظم تر و بهتر و هوشیارتر بازی کند قطعا برنده جام است. تیم ها در سه بازی پایانی باید به بردن فکر کنند و یک اشتباه باعث از دست دادن کاپ قهرمانی لیگ برتر می شود.

شانس اول قهرمانی لیگ برتر ایران

پرسپولیس شانس اول قهرمانی لیگ برتر ایران و جام حذفی:

بیژن ذورالفقار نسب کارشناس فوتبال درباره پاسخ اینکه چه تیمی شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، گفت: تیم پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ برتر امسال می باشد. کادر فنی تیم شناخت دقیق از بازیکنان خودش دارد و از بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته در مواقع مناسب به خوبی استفاده می کند. سپاهان نیز رقیب جدی قهرمانی پرسپولیسی ها است و استقلال با تساوی دیروز عملا از قهرمانی جام بازمانده اند مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد.

شانس اول قهرمانی لیگ برتر ایران

در این فصل یحیی گل محمدی با دو سرمربی پرتغالی رقابت می کند و جنگ قهرمانی دارد. هر دو مربی از بهترین ها هستند و مورد اعتماد باشگاهشان قرار دارند. و برای اینکه بتوانند فصل آینده قرارداد خوبی با باشگاه داشته باشند. باید برای کسب نتایج بهتر در هفته های پایانی تلاش کنند. در صورت عدم موفقیت شانس حضورشان در ایران کم می باشد. البته پرسپولیس در جام حذفی نیز یکی از شانس های اصلی قهرمانی می باشد. این فصل تیم پرسپولیس به دلیل اینکه بازیکنان فوق العاده ای دارد و بدون حاشیه است می تواند شانس قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر را داشته باشد.

 

کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد؟

بر اساس نظر سنجی های معتبر تیم پرسپولیس 47% ، 36% سپاهان، 17% استقلال شانس قهرمان شدن در لیگ 22 را دارا می باشند. هرکدام از این سه تیم هنوز برای قهرمانی شانس دارند.

قطعا قرمزها از شانس بالاتری نسبت به دو تیم دیگر برای کسب جام قهرمانی برخوردار هستند.

کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد؟

پرسپولیس در بازی امروز با پیکان به 60 امتیاز رسید و پیروز میدان شد. سپاهان نیز با برد دیروز با 59 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. و استقلال با تساوی 56 امتیازی شد و جایگاه سوم جدول را دارد. البته اختلاف امتیاز 1 دو تیم تهرانی و اصفهانی هیچ حاشیه امنی برای یحیی گل محمدی به وجود نمی آورد. تنها یک شکست می تواند پرسپولیس را در جدول به جایگاه دوم بکشاند. در 2 هفته باقی‌مانده پرسپولیس با گل‌گهر و نساجی دیدار خواهد کرد. سپاهان رودرروی پیکان و مس کرمان خواهد ایستاد. استقلال با مس رفسنجان و تراکتور دیدار می‌کند. روی کاغذ بازی‌های استقلال دشوارتر و قرعه سپاهان ساده‌تر به نظر می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *