شکایت استقلال از پرسپولیس

شکایت استقلال از پرسپولیس ، باشگاه استقلال تهران بعد از شکست تلخ در دربی صدم از دو نفر در این بازی شکایت کرده است. اولین شکایت استقلالی ها از پیام حیدری داور مسابقه و سپس علیرضا بیرانوند گلر قرمزها بابت خوشحالی جنجالی اش بوده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

شکایت استقلال بابت داوری پیام حیدری:

باشگاه استقلال در دربی 100 با نتیجه یک گل در مقابل پرسپولیس شکست خورد. با این باخت استقلالی ها به جایگاه سوم جدول سقوط کردند. اما این دربی جنجال های زیادی داشت و یکی از آنها داوری مبهم و شک برانگیز پیام حیدری و همچنین شادی جنجالی برد پرسپولیس در پایان مسابقه توسط علیرضا بیرانوند بود. ظاهرا این دو مورد باعث خشم مسئولان استقلالی شد و از هردوی آنها شکایت ثبت کردند. تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر در روز قبل با تک گل عیسی آل کثیر از سد استقلال گذشت. آبی ها سومین شکست را در این فصل تحمل کردند. باختی که استقلال را از صدر جدول به جایگاه سوم رساند و شانس قهرمانی از تیم ساپینتو بسیار کم شد.

شکایت استقلال از پرسپولیس

باشگاه استقلال تهران پس از پایان بازی چندین پیغام برای باخت و واکنش نسبت به پیروزی در برابر پرسپولیس نشان داد. کانال تلگرامی استقلال با انتشار عکسی درباره این مسابقه نوشته بود. گوشه ای از فاجعه داوری این فصل لیگ که امتیازهای بسیاری از تیم استقلال را گرفته است. در دربی نیز دوباره این اتفاق رخ داد و تکرار شد. وضعیتی که باشگاه استقلال نسبت به آن معترض است و حتی به فدراسیون فوتبال نیز شکایت می نماید.

 

شکایت استقلال از پرسپولیس و علیرضا بیرانوند:

در ادامه نیز عکس های شادی جنجالی علیرضا بیرانوند که با گذاشتن انگشت خودش بر روی گلو به نشان سر بریدن توهین به استقلالی ها داشت. باشگاه استقلال یک پیام دیگر منتشر نمود و گفت: باشگاه استقلال از دروازه بان پرسپولیس به دلیل خوشحالی توهین آمیزش به کمیته اخلاق شکایت نموده است. انتظار داریم کمیته اخلاق بدون هیچ ملاحضه ای یک برخورد کاملا مناسب و قاطعانه نسبت به گلر آنها داشته باشد. ما نباید شاهد چنین رفتارهای تلخی در فوتبال ایران باشیم.

شکایت استقلال از پرسپولیس و علیرضا بیرانوند

باشگاه آبی های تهران اعلام نمودند که از داور مسابقه دیدار دربی نیز به فدراسیون شکایت خواهد کرد. باشگاه استقلال فیلمی را از بازی تیم استقلال در برابر پرسپولیس منتشر کرد و از داوری پیام حیدری انتقاداتی را مطرح کرد.

 

سخنان افشین پیروانی بابت جنجالها در دربی:

افشین پیروانی عضو کادر فنی پرسپولیس نسبت به جنجال ها در دربی صحبت هایی را انجام داد. او گفت همیشه توقع برد و قهرمانی از تیم بزرگ پرسپولیس وجود دارد. ما بازی مهمی در برابر استقلال داشتیم که هواداران سنگ تمام گذاشته بودند. برد دربی واقعا به ما انگیزه داد و خوشحالیم که توانستیم استقلال را ببریم.

سخنان افشین پیروانی بابت جنجالها در دربی

افشین پیروانی در ادامه راجب شادی جنجالی علیرضا بیرانوند و شکایت استقلال به کمیته اخلاق گفت: دو سه صحنه وجود داشت که هرکدام هم بوده آنها بروند شکایت کنند. هیچ مشکلی نیست و هرکسی باید به نحوی شادی کند. یکی استاده و یکی متحرک که شادی خودش را بروزمی دهد و ما دیروز جزو افراد متحرک بودیم.

وی در خصوص اعتراض استقلالی‌ها به قضاوت داور، گفت:‌ چیز خاصی ندیدم. اگر دوستان دیدند ان‌شاالله در بازی بعد اشتباهات داوری تکرار نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *