تبلیغ جورجینا در دبی

تبلیغ جورجینا در دبی ، رونالدو فوتبالیست مشهور پرتغالی و باشگاه النصر به مناسبت تولد نامزدش یک تبریک خاص روی برج الخلیفه ظاهر کرد و او را حسابی سوپرایز نمود. هدیه شوکه کننده ای که رونالدو برای تولد نامزدش در برج خلیفه دبی تدارک دیده بود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

هدیه شگفت انگیز رونالدو برای جورجینا:

کریس رونالدو فوق ستاره برزیلی هدفه تولد شوکه کننده ای را به نامزدش جورجینا رودریگز داد و عکسی از چهره اش و پیامی در زیر عکس بر روی بلندترین برج دنیا قرار داد. فوتبالیست 36 ساله باشگاه النصر عربستان حالا 4 فرزند دارد و هزاران دلار صرف نورپردازی برج دوبی با تصاویر همسرش کرد. کریس در یک ویدیویی اینستاگرامی نشان داد که برای تولد نامزدش تصویر او را در نمای شگفت انگیز برج خلیفه دبی به نمایش گذاشت.

تبلیغ جورجینا در دبی

تبلیغ جورجینا در دبی:

عکس و چهره جورجینا با نمایش نور و لیزر در برج الخلیفه دبی شاهکار بود. عکس همسر معروف ترین فوتبالیست دنیا در کنار دریاچه این برج یک شاهکاری جذاب در منطقه آفتابی و لوکس خاورمیانه می باشد. برج نمادین به دلیل داشتن ۱۸ مایل کابل، ۱٫۱ میلیون پیکسل و ۱۱۸ تن پرتوهای نوری و لوازم جانبی، به بزرگ‌ترین صفحه نمایش جهان در شب تبدیل شده است.

تبلیغ جورجینا در دبی

هزینه درج تبلیغ جورجینا در دربی بسیار سنگین و بالا بوده است. معمولا هزینه درج آگهی تبلیغاتی در مدت زمان 3 دقیقه حداقل 50 هزار پوند می باشد. و این رقم در آخر هفته ها افزایش پیدا می کند. ارقامی که برای کریس رونالدویی که جت شخصی با ارزش 20 میلیون پوند و ناوگانی از ماشین های لوکس را در پارکینگ خودش دارد. دارایی شخصی خالص کریس نیز در حدود 373 میلیون پوند می باشد و اصلا رقم چندان بالایی نمی باشد. تبلیغ جورجینا در شهر دبی و برج خلیفه در دنیا سروصدا کرد. به نظر شما سوپرایز بعدی رونالدو برای جورجینا چیست؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

تبلیغ جورجینا در دبی

mohamadnd
28 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *