بازگشت رونالدو به رئال مادرید

بازگشت رونالدو به رئال مادرید ، ستاره پرتغالی باشگاه النصر عربستان سعودی ظاهرا علاقه دارد دوباره به لیگ اسپانیا بازگردد. کریس رونالدو بعد از سالها حضور و درخشش در فوتبال اروپا در یک تصمیم جنجالی راهی لیگ عربستان شد. کریس با پوشیدن پیراهن النصر توانست در سن 38 سالگی جزو گران قیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا لقب بگیرد. در ادامه ورزشی همراه ما باشید.

 

آیا کریس رونالدو به لالیگا باز می گردد؟

وب سایت فوربس اعلام نمود که رونالدو در تابستان النصر را ترک می کند. او اصلا این روزها از وضعیت خودش در تیم عربستانی راضی نیست و ظاهرا نتوانست فرهنگ خود را در کشور مذهبی و بسته سعودی وفق دهد. رئیس باشگاه رئال نیز علاقه دارد که رونالدو سفیر باشگاهشان شود. کریستیانو رونالدو علاقه مند است به رئال برگردد و چندان از حضورش در عربستان راضی نیست. کریس در باشگاه النصر روزهای خوبی را تجربه نمی کند و تیم

بازیکن پرتغالی النصر در تابستان سال آینده از تیمش جدا می شود و احتمالا به رئال باز می گردد. کریستیانو سالها حضور درخشانی در تیم های مطرحی همانند منچستر و رئال داشته است. بلاخره رونالدو یک تصمیم جنجالی گرفت و با هزینه هنگفت به تیم النصر انتقال یافت. رئیس باشگاه رئال قول داد که او را سفیر باشگاه کند و به همین خاطر احتمال بازگشتش به مادرید قوت گرفته است.

بازگشت رونالدو به رئال مادرید

بازگشت رونالدو به رئال مادرید

رونالدو با 5 جایزه توپ طلا و چهار کفش طلا به عنوان بزرگترین ستاره فوتبال دنیا شناخته می گردد. کریس جزوه ستاره های بزرگ فوتبال دنیا می باشد و به دهه چهارم زندگی اش نزدیک می شود و حالا پیشنهادات زیادی از بهترین باشگاه های اروپایی و آمریکایی دریافت نموده است. ستاره تیم النصر حالا چندان علاقه ندارد که در عربستان سعودی باقی بماند. یکی از دلایل ترک کریس از این باشگاه کسب نتایج ضعیف و پایین بودن سطح لیگ عربستان در جهان است. یکی از موضوعاتی که مسئولان عربستانی را نگران کرده این است که کریس رونالدو قبل از این پیشنهاد شگفت انگیز نیز جزو ثروتمندترین چهره های ورزشی دنیا بود و شاید در دهه های آخر فوتبالی اش اهداف ورزشی نسبت به پول ارجحیت داشته باشد.

بازگشت رونالدو به رئال مادرید

حالا دوباره احتمال برگشتن رونالدو به لالیگا مطرح شده است. برخی پیش بینی کرده اند که ظاهرا رونالدو به باشگاهی غیر از رئال خواهد رفت. ادواردو آگیره کارشناس فوتبال اذعان داشت که همزمان با برگزاری لالیگا وسوسه رونالدو برای ترک عربستان افزایش یافت. او بازیکنی است که تشنه رقابت و کسب عناوین ورزشی است و بازی در لیگ عربستان زیاد برایش دلچسب و جذاب نیست.

بازگشت زیدان و رونالدو به رئال؟

عبور غول از فرعون، بازگشت زیدان و رونالدو به رئال؟

باشگاه رئال قصد دارد که زیدان را جایگزین کارلو آنچلوتی کند و حتی با این مربی فرانسوی وارد مذاکره می شود و زین الدین زیدان برای سومین بار احتمالا هدایت تیمش را برعهده می گیرد. زیدان بعد از جدایی از رئال هدایت هیچ باشگاهی را برعهده نگرفت. پیشنهادهای زیادی به زیدان شد که فعلا به هیچکدام از آنها پاسخ نداد. ظاهرا باید یکبار دیگر شاهد حضور کریس رونالدو و زیدان در کنار همدیگر باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *