قهرمانی پرسپولیس در جام ۲۲

کورس قهرمانی تیم های پرسپولیس و سپاهان به ایستگاه آخرش رسید. عصر پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه قهرمان فصل فوتبال ایران مشخص شد. قهرمانی پرسپولیس در جام ۲۲ مسجل شد و یحیی گل محمدی و شاگردانش و کادر فنی جشن را در قائمشهر برپا کردند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

قهرمانی لیگ 22 چه تیمی شد؟

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران در عصر روز پنج شنبه رقم خورد و تیم ها در برابر حریفان قرار گرفتند. در قائمشهر پرسپولیس در مقابل نساجی توانست با چهار گل پیروز شود و جشن قهرمانی را برگزار نماید. قرمزهای پایتخت با پیروزی در این مسابقه صرف نظر از بقیه اتفاقات عنوان قهرمانی را بدست آوردند. پرسپولیسی ها در مسابقه رفت نشان دادند که مشکلی برای گل زدن به نساجی ندارند. در یک دیدار پرگل 5-1 به برتری رسیده بودند و نیم فصل را تمام کردند. در آن مسابقه حمید مطهری سرمربی نساجی بود که در ادامه به دلیل عملکرد ضعیف از سمت خود برکنار شد.

قهرمانی پرسپولیس در جام ۲۲

پرسپولیس به دنبال ششمین قهرمانی در لیگ برتر در هفت سال اخیرش است تا سلطه خودش را در فوتبال ایران نشان دهد. دو تیم پرسپولیس و نساجی در جام حذفی نیز توانسته بودند تا نیمه نهایی راه پیدا کردند و باید در نیمه نهایی در مقابل رقیبان خود قرار بگیرند.

 

دست بالای پرسپولیس در کورس قهرمانی با سپاهان

این لیگ جزو سیزدهمین بار در طول تاریخ است که تکلیف تیم قهرمان در روزهای پایانی مشخص می شود. تیم یحیی گل محمدی تاحالا 4 بار موفق به قهرمانی در روز آخر شده و سپاهان تنها دو بار موفق شد در آخرین لحظه ها قهرمان لیگ شود. تابحال پرسپولیس و سپاهان در نبرد قهرمانی سه بار کارشان به روز آخر کشید. هر سه بار سرخپوشان موفق شدند جام قهرمانی را بالای سر ببرند. در 22 مین دوره لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان به دنبال انتقام از قرمزهای تهرانی بود و سرخ ها نیز دنبال اوت کردن نصف جهانی ها از بالای جدول بودند.

قهرمانی پرسپولیس در جام ۲۲

در دیدار سپاهان با پیکان که با نتیجه 5-0 به نفع زردپوشان اصفهانی پایان یافت. این تیم روحیه فراوانی گرفت و به شهر کرمان رفت تا در مقابل مس قرار بگیرد. مس از جمله تیم هایی بود که به طور جدی خطر سقوط را حس می کرد و این مسابقه اهمیت زیادی برای کرمانی ها داشت. آنها آخرین فرصت را داشتند تا خود را بالا بکشند. البته آخرین فرصت مورایس که می تواند با سپاهان قهرمان شود اما پرسپولیس نگذاشت. مربی پرتغالی بعد از ناکامی در جام حذفی تلاش کرد تا زردپوشان را امسال قهرمان لیگ برتر نماید. اما توقف خانگی در مقابل ملوان و شکست در برابر تراکتور باعث شد تا این تیم از کورس قهرمانی عقب بیفتد و حالا در قائمشهر جام تقدیم یحیی گل محمدی و شاگردانش شود. قهرمانی پرسپولیس در جام ۲۲ رقم خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *