تهدید پرسپولیس توسط استقلال: منتظر کسر امتیاز باشید

عضو هیئت مدیره باشگاه رسما اعلام نمود که با شکای آبی ها، مجددا از پرسپولیس امتیاز کسر می شود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. تهدید پرسپولیس توسط استقلال: منتظر کسر امتیاز باشید

 

تهدید پرسپولیس توسط استقلال: منتظر کسر امتیاز باشید

به گزارش سایت ورزشی، قطعا قانون سقف بودجه و موضوع تخلف باشگاه ها در رعایت این مصوبه، جنجالی ترین سوژه لیگ 23 بود. در لیگ فوتبالی که تیم های مطرح نظیر استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی و … همدیگر را متهم به دور زدن قوانین کردند. هر باشگاهی به صورت جدا ادعا دارد که فقط خودش مصوبه سقف بودجه را رعایت نموده است. از سپاهان 4 امتیاز و از پرسپولیس 1 امتیاز کسر شد. حالا نیز پرونده استقلال در کمیته انضباطی در حال بررسی است. سرخ پوشان نیز همانند باشگاه های آلومینیوم و ذوب آهن با طرح شکایاتی از استقلالی ها ادعا کردند که آبی پوشان نیز در رعایت این قانون تخلف داشتند.

آخرین گمانه‌زنی از رای کسر امتیاز استقلال

البته آبی های پایتخت به صورت مطمئن ادعا دارند که هیچ تخلفی در رعایت این قانون نداشته اند. آنها تلاش دارند که هر اتهامی را رد کرده و از خود دفاع کنند. جمعه شب فرشید سمیعی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفتگو زنده با برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش، به صورت صریح باشگاه پرسپولیس را به دلیل کسر امتیاز بابت شکایات جدید از سرخ پوشان تهدید نمود. سمیعی ادعا دارد که بر حسب برخی سخنان از سمت بازیکنان پرسپولیس صورت گرفت. دریافت مبلغ خارج از قوانین مصوب و گرفتن پول از هوادار ثروتمند انجام گرفته است. باشگاه پرسپولیس تخلف مرتکب شده. و حالا استقلال از رقیب سنتی شکایت کرده تا کسر امتیاز از آنها صورت گیرد.

تهدید پرسپولیس توسط استقلال: منتظر کسر امتیاز باشید

سخنان سمیعی در این باره

وقتی مجری برنامه اعلام نمود برخی از باشگاه ها از تیم استقلال تهران شکایت کرده و مدعی کسر امتیاز از آنها هستند. سمیعی بیان داشت: مگر از تیم های دیگر لیگ کسر امتیاز شده؟ هنوز از آن تیمی که ادعاهای زیادی دارد و 2 ساعت ، 2 ساعت مصاحبه می نماید. کسر امتیاز انجام گرفت. و تازه قرار است امتیاز کم شود. 1 امتیاز از تیمی بابت تخلف مالیاتی کم شد. هنوز به دلیل عبور از سقف و پرونده هوادار متمول که 6 نفر از اعضای همان تیم بارها در تلویزیون و برنامه های مختلف این موضوع را به صراحت بیان کردند که به باشگاه آنها کمک مالی کرده است. هنوز امتیازی از آنها کسر نشده و تازه قرار است شروع به کسر کردن نمایند.

ایشان درباره اینکه موضع باشگاه استقلال در این باره چیست بیان داشت: ما شکایت کرده ایم و در این زمینه پیگیری می کنیم تا کسر امتیاز نیز پیش می رویم. شک نداریم که هوادار ثروتمند پرسپولیس به آنها پرداختی داشته است. همانطور که برخی عزیزان در تلویزیون این موضوع را بیان کردند. یادم می آید که در برنامه خود شما برخی از دوستان صریحا اذعان داشتند. هوادار ثروتمند حامی مالی پرسپولیس بود. حتی گولسیانی از این موضوع تشکر کرد و مستندات زیاد است. سمیعی درباره اینکه: استقلال مالیات بازیکنان خارجی را پرداخت کرد. گفت: در مورد بلانکو اثبات شد که مالیات برعهده استقلال نبوده است. باشگاه استقلال، با اختلاف شاگرد اول در قانون سقف بودجه بوده است. آقای خطیر یکی از نفراتی بودند که این قانون را نوشته‌اند. ماشالله همه کنار رفته‌اند و فقط آقای خطیر مانده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *