ارزشمندترین بازیکن دنیا مشخص شد

جود بلینگام موفق شد در یک جهش تاریخی خودش را به ارلینگ هالند و امباپه برساند. او به همراه این دو بازیکن ارزشمندترین بازیکن دنیا می شود. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. ارزشمندترین بازیکن دنیا مشخص شد.

 

ارزشمندترین بازیکن دنیا مشخص شد

به گزارش سایت ورزشی، سایت ترانسفرمارکت که بهترین و ارزشمندترین بازیکنان فوتبال جهان را معرفی می کند. در این زمینه نوشته که جود بلینگام همراه با هالند و امباپه با 180 میلیون یورو ارزش در صدر جدول قرار داده است. جود بلینگام در شهر بیرمنگام 11 میلیون یورو ارزش داشت و در شهر دوتموند به 120 میلیون یورو افزایش پیدا کرد. بازیکن ستاره انگلیسی در تابستان با قرارداد با ارزش 103 میلیون یورو به رئال مادرید رفت. او در این تیم نیز عملکرد درخشانی داشت. و حالا گفته شده که ارزش او 180 میلیون یورو تخمین زده شده است. جود در 21 بازی برای مادریدی ها توانست 17 گل بزند و 5 پاس گل دهد.

درخشش جود بلینگام در ال کلاسیکو

ارزشمندترین بازیکن دنیا مشخص شد

وینیسیوس جونیور نیز با 150 میلیون یورو، بوکایو ساکا از تیم آرسنال انگلستان با 120 میلیون یورو و همچنین جمال موسیالا، فیل فودن، لائوتارو مارتینز، اوسیمن، رایس، رودری و هری کین با 110 میلیون یورو پشت سر جود بلینگام ، امباپه و هالند قرار دارند. ارزش رودریگو گوئس نیز به 100 میلیون یورو رسیده است. یکی از نکات مهم در این فهرست افت ارزش 9 بازیکن تیم بارسلونای اسپانیا بود. پدری از 100 به 90 میلیون یورو، دی یونگ از 90 به 80، رافینیا از 60 به 50، فلیکس و کانسلو از 50 به 40 و لوندوفسکی از 30 به 20 میلیون یورو افت ارزش و قیمت داشته اند.

ارزشمندترین بازیکن دنیا مشخص شد

این فهرست را گوندوگان، سرخی روبرتو و اوریل رومئو تکمیل نموده اند. ارزش کلی تیم رئال مادرید نیز 1040 میلیون یورو تخمین زده شده. که 222 میلیون یورو بیشتر از تیم بارسلونا می باشد. به نظر شما علت افت بازیکنان رئال و بارسلونا چه چیزهایی می تواند باشد؟ نظرتان را در این باره در بخش کامنت ها بنویسید.

ارزشمندترین بازیکن دنیا مشخص شد

mohamadnd
23 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *