خداحافظی آرات حسینی از سپاهان

در اسفند ماه سال قبل آرات حسینی به باشگاه سپاهان اصفهان انتقال داده شد، اما بعد از گذشت چندین ماه، امروز آنها از پایان همکاری با این بازیکن خردسال خبر دادند. در ادامه سایت ورزشی به بررسی خداحافظی آرات حسینی از سپاهان می پردازیم. پس در سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

آرات حسینی و فوتبال:

آرات حسینی از جمله بازیکنان خردسال و کودک بود که با دریبل و تکنیکی فوق العاده خودش به مسی ایرانی معروف شد. او بیشتر به دلیل ویدیوهای خودش در پیج اینستاگرام و حرکت های بی نظیرش در فوتبال توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند. در تاریخ 12 اسفند ماه 1401 سپاهان خبر از انتقال آرات حسینی به باشگاه خودش داده بود. اما بعد از گذشت 65 روز حالا پایان همکاری آنها به گوش می رسد. به گزارش سایت ورزشی ، آرات زجو بازیکنان فوتبالیست اینستاگرامی شناخته می شود که در ورزش فوتبال از تکنیک خوبی برخوردار است.

خداحافظی آرات حسینی از سپاهان

پدر آرات حسینی در اینستاگرام پیام منتشر کرد:

حالا پدر آرات حسینی در متن صفحه اینستاگرام خودش از پایان همکاری باشگاه اصفهانی با پسرش خبر داد و نوشت:

«با اینکه مجموعه سپاهان همه امکانات لازم در این مدت در اختیارمان گذاشت. از هتل گرفته تا غذا و چندین زمین چمن با استخر و مشاور و به‌خصوص بهترین مربی، آقای سعید بیات، را در اختیارمان گذاشتند. و همچنین آقای بصیریان مدیریت آکادمی، اما ما شرایط موندن در اصفهان زیبا با مردمانی خونگرم را نداریم. برای همین خاطر متأسفانه باید بگم که از این لحظه قطع همکاری بین آرات و سپاهان رقم خواهد خورد. اما همیشه دوست‌دار هم خواهیم بود. همه پرسنل این مجموعه بهترین احترام را برای آرات و ما قائل شدند. و از این بابت از همشون ممنونیم. میدونم آرات خیلی خیلی مربیشو دوست داره اما چاره‌ای جز خداحافظی برامون نیست.»

خداحافظی آرات حسینی از سپاهان

خداحافظی آرات حسینی از سپاهان

این بازیکن نونهال فوتبال ایران در سال های اخیر کم حاشیه نداشته است. او از جمله کودکانی بود که در همان ابتدای معروفیت خودش در فضای مجازی و اینستاگرام به پیج روی آورد و حسابی خودش را در این فضا قرار داد. حتی در زمانی با خواننده های زیر زمینی مثل تتلو حواشی زیادی ایجاد کرده بود. در خبرها مطرح شد که از باشگاه های اروپایی معتبر پیشنهاداتی دارد. حتی بیان شد که از طرف بارسلونای اسپانیا نیز به او پیشنهاد شده است. البته باید ببینیم که پدرش چه برنامه هایی در آینده برایش در نظر دارد؟ علی رغم امکانات و شرایط مناسبی که در سپاهان یاد کرد اما ترجیح داد که کار خود را در اصفهان تمام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *