آیا مهدی طارمی آقای گل پرتغال می شود؟

بازیکن ایرانی باشگاه پورتو فرصت دارد که به عنوان تنها بازیکن تیم پرتغالی جزو آقای گل لیگ این کشور شود. مهدی اگر بتواند آقای گل شود در این زمینه رکورد شکنی خواهد کرد. آیا مهدی طارمی آقای گل پرتغال می شود؟ در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی طارمی و آقای گلی لیگ پرتغال:

به گزارش سایت ورزشی ، تیم فوتبال پورتو در بازی امشب در برابر آروکا خواهد رفت. در این دیدار طارمی جزو امیدهای اصلی گلزنی تیم سرژیو کونسیسائو است. روزنامه اوجوگو در گزارشی تحت عنوان شانش بالای مهاجم ایرانی برای کسب آقای گل در لیگ این کشور پرداخت و نوشت مهدی می تواند تاج و تخت را از جکسون مارتینز پس بگیرد. بعد از سالها یک بازیکن پورتو جزو آقای گل لیگ پرتغال شود. در این گزارش عنوان شد که گونچالو راموس و ژوآئو ماریو در بنفیکا روزه گلزنی گرفته اند. حالا بازیکن مهاجم ایرانی به آروکا خواهد رفت تا بتواند برای تیمش گل بزند و پیروز از آنجا خارج شود و خودش نیز در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد.

آیا مهدی طارمی آقای گل پرتغال می شود؟

جکسون مارتینز از سال 2012 تا 2015 در سه فصل متوالی توانست آقای گل لیگ پرتغال شود. تابحال هیچ بازیکن پورتو نتوانسته عنوان را بدست آورد. مهدی طارمی قبل از این دوبار در رتبه دومین بازیکن برتر گلزن لیگ پرتغال قرار گرفت. او سابقه چهار بار گل زدن در برابر این تیم را در کارنامه اش دارد و به دنبال افزایش تعداد گلهایش است. طارمی در هفته های اخیر جایگاه خودش را بدست آورده و امشب نیز تلاش می کند تعداد گل های خودش را بالاتر ببرد.

آیا مهدی طارمی آقای گل پرتغال می شود؟

آیا مهدی طارمی آقای گل پرتغال می شود؟

راموس و ماریو جزو گلزنان برتر بنفیکا در لیگ پرتغال هستند که 17 بار دروازه رقیبان را باز کردند. آنها یک گل از ستاره ایرانی پورتو جلو هستند اما راموس در پنج بازی قبل و ماریو در شش مسابقه قبلی نتوانسته اند دروازه حریفان خود را باز نمایند. مهدی اگر امشب بتواند گلی به ثمر برساند قطعا به صدر گلزنان می رسد. او به پورتو کمک خواهد کرد تا با خیال راحت سه امتیاز بدست آورد و امیدهای قهرمانی را در تیمش زنده نماید و اژدها رقابت برای کسب سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان اروپا را بدست بیاورد و از براگا فاصله بگیرد.

آیا مهدی طارمی آقای گل پرتغال می شود؟

مهدی طارمی جزو بازیکنان گلزن اروپایی که حالا یک چالش جدیدی پیش روی خودش می بیند و آن آقای گلی لیگ پرتغال است. او در سه فصل قبل دوباره تا آستانه کسب این عنوان پیش رفت و اما نتوانست آن را بدست بیاورد. مهدی زمانی که لباس ریو آوه پرتغال را پوشید، با 18 گل و به همراه کارلوس وینیسیوس از بنفیکا در جایگاه اول به صورت مشترک قرار گرفتند. اما از آنجایی که ستاره بنفیکا در مدت زمان کمتری این 18 گل را به ثمر رساند توانست کاپ آقای گلی را به خانه اش ببرد. درفصل قبل نیز او 6 گل کمتر از داروین نونیز داشت و دوم شد.

عملکرد گلزنی مهدی در لیگ پرتغال

عملکرد گلزنی مهدی در لیگ پرتغال:

طارمی فصل را بسیار خوب شروع کرد و با 13 گل زده به جام جهانی قطر رسید و همچنان روند گل زدن های خودش را حفظ کرد و در 4 مسابقه موفق به زدن 6 گل شده است. سه تا از آنها در مقابل آروکا بود که حریف امشب مهدی طارمی است. آیا هت تریک طارمی در این مسابقه رخ خواهد داد؟ با شروع سال جدید میلادی عملکرد مهدی کمی کاهش پیدا کرد و تا ماه آوریل چهارمین ماه سال تنها 4 گل به ثمر رساند. با این حال او در سه مسابقه قبلی موفق به زدن سه گل شده است. او دروازه بنفیکا، پاسوس ده فریرا و بوآویشتا را باز کرد. آیا مهدی می تواند امشب یک رکورد جدیدی از خودش به ثبت برساند؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *