خداحافظی کاپیتان پرسپولیس در دربی

خداحافظی کاپیتان پرسپولیس در دربی ، یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان پرسپولیس قطعا وحید امیری می باشد. وحید از جمله بازی سازها تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس است که همیشه در هر بازی نمایش درخشانی از خودش نشان می دهد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا با خداحافظی کاپیتان قرمزها در دربی بیشتر آشنا شوید.

 

قرارداد وحید امیری در پرسپولیس:

وحید امیری بازیکن لرستانی تیم پرسپولیس تهران تا پایان لیگ 23 در باشگاه قرمزها باقی خواهد ماند. قرارداد این بازیکن تیم ملی در پرسپولیس تا لیگ بیست و سوم اعتبار دارد. وحید در مرداد ماه 1400 با پرسپولیس به مدت سه سال قرارداد امضاء کرد و در واقع قراردادش را با قرمزها تمدید نمود. بازیکن ملی پوش از لیگ شانزدهم در تیم پرسپولیس حضور داشته است. تنها یک فصل به دلیل بازی در تیم ترابزون اسپور اردوی قرمزهای پایتخت را ترک کرده بود. وحید امیری کاپیتان سوم سرخپوش های تهران است که در دربی نیز بازوبند را بر روی بازوی خودش بسته بود.

وحید امیری پرسپولیس

خداحافظی کاپیتان پرسپولیس در دربی

وحید امیری ملی پوش تیم پرسپولیس از آمادگی و درخشش بالایی برخوردار است و با سن 35 سالگی می تواند بازی سازی فوق العاده ای داشته باشد. بعد از پایان فصل مسئولان باشگاه علاقه دارند که با این بازیکن به مدت دو سال دیگر یعنی تا پایان لیگ بیست و پنج قرارداد تمدید نمایند. احتمالا امیری همانند سید جلال حسینی با پیراهن قرمز پرسپولیس از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. وحید از مرداد ماه 1400 در باشگاه پرسپولیس قرارداد خودش را تمدید نمود. یحیی گل محمدی و درویش علاقه دارند که امیری در باشگاهشان توپ بزند و با افتخار زیاد در این باشگاه خداحافظی انجام دهد.

وحید امیری پرسپولیس

وحید امیری بچه خرم آباد استان لرستان سال های درخشانی را در پرسپولیس گذارند و توانست جام های زیادی را کسب نماید. با اینکه در یک فصل از پرسپولیس جدا شد اما نتوانست از تیم محبوب خودش دل بکند و دوباره به جمع سرخپوشان پایتخت بازگشت. ظاهرا او می خواهد اسمش همانند کریم باقری ، سید جلال حسینی اسمش با پرسپولیس گره بخورد و فوتبالش را با این تیم پایان دهد. لطفا نظرتان را درباره وحید امیری در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *