صعود پرسپولیس به رتبه چهارم آسیا

صعود پرسپولیس به رتبه چهارم آسیا ، رنکینگ آسیا در چند روز قبل تغییراتی پیدا کرد و در این جدول تیم پرسپولیس تهران افزایش رتبه داشته است. در جدیدترین رنکینگ آسیایی باشگاه پرسپولیس ایران به جایگاه چهارم جدول بالاتر از النصر و الدحیل و جونبوک قرار دارد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید.

 

باشگاه پرسپولیس ایران در رنکنیگ آسیا:

تیم پرسپولیس تهران در هفته های اخیر با بردهای پیاپی و جایگاه بهتر در جدول لیگ برتر نسبت به استقلال تهران و سپاهان توانست در رنکینگ آسیا نیز صعود داشته باشد. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با نتیجه گیری های پی در پی و قرار گیری در رتبه نخست توانست در جدیدترین رنکینگ فوتبال دیتابیس ، سه امتیاز امتیاز پیدا کند و جایگاه خودش را در جدول آسیا بهبود ببخشد.

باشگاه پرسپولیس قبلا در جایگاه پنجم آسیا حضور داشته است. حالا با 2 امتیاز برتر به جای چونبوک موتورز کره جنوبی قرار گرفت و شانس این را در اختیار دارد که یحیی و شاگردانش با قهرمانی در لیگ و جام حذفی به رتبه دوم قاره آسیا صعود پیدا کنند.

صعود پرسپولیس به رتبه چهارم آسیا

صعود پرسپولیس به رتبه چهارم آسیا

تیم های استقلال و پرسپولیس و سپاهان در هفته های اخیر جنگ قهرمانی دارند. و هرچه به لیگ پایانی نزدیک می شویم حساسیت بیشتر می شود. استقلال دیگر نماینده آسیایی نیز در این مدت توانست 14 امتیاز به امتیازات خودش اضافه کند. و در جایگاه نهم جدول قرار بگیر و تک رقمی شود. استقلال اگر بازی های باقی مانده در لیگ برتر ایران را با برد همراه سازد. احتمالا می تواند جای تیم النصر کریس رونالدو را نیز در اختیار بگیرد.

صعود پرسپولیس به رتبه چهارم آسیا

تیم سپاهان اصفهان دیگر نماینده ایران نیز در رتبه سیزدهم جدول رسید و احتمالا در رنکینگ ماه آینده در جمع 10 تیم برتر آسیایی قرار خواهد گرفت. تیم فولاد خوزستان دیگر نماینده کشور عزیزمان نیز در رتبه 33 آسیا قرار گرفته است. تراکتورسازی تبریز و مس رفسنجان و آلومینیوم اراک نیز در بین 100 تیم برتر آسیایی حضور دارند. به نظر شما آیا پرسپولیس می تواند به جایگاه دوم یا اول تیم های برتر آسیایی صعود داشته باشد؟ نظرات تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *