فرهاد مجیدی منجی اتحاد کلبا

فرهاد مجیدی منجی اتحاد کلبا ، سرمربی تیم اتحاد کلبا در این هفته توانست منجی تیم اماراتی باشد. فرهاد مجیدی در این هفته با پیروزی توانست تیمش را از بحران نجات دهد. در ادامه سایت ورزشی و مهم با جدیدترین اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

تیم اتحاد کلبا با سرمربیگری فرهاد مجیدی:

سرمربی باشگاه اتحاد کلبا از بازیکنان جوان تیمش تعریف و تمجید کرد. فرهاد مجیدی گفت: بازیکنان جوان تیم ما جزو آینده فوتبال امارات هستند. تیم اتحاد کلبا در روز قبل در چارچوب هفته 22 لیگ امارات در مقابل بنی یاس قرار گرفتند و این مسابقه با نتیجه 2-1 به نفع تیم فرهاد به اتمام رسید. به گزارش سایت ورزشی ، تیم اتحاد کلبا با هدایت فرهاد مجیدی در مسابقه دیروز با یک گل از حریفش عقب افتاد. اما در نیمه دوم توانست دو گل درون دروازه بنی یاس نماید تا به دوران بحران تیم کلبا پایان دهد. مجیدی جدیدا قرارداد خود را با تیم کلبا برای فصل بعد نیز تمدید نمود و با این تیم در رده هشتم لیگ امارات قرار دارد.

تیم اتحاد کلبا با سرمربیگری فرهاد مجیدی

صحبت های سرمربی اتحاد کلبا درباره بازیکنان:

سرمربی ایرانی باشگاه اماراتی بعد از مسابقه با بنی یاسی از بازیکنان جوان تیمش تشکر کرد. فرهاد گفت: واقعا بازیکنان سطح بالایی داریم که عملکرد بی نظیری داشتند. من از آنها به خاطر تلاش زیاد واقعا تشکر می کنم و احترام آنها را نگه می دارم. قبلا هم گفته ام تیم کلبا جوانان خوبی دارد که جزو آینده فوتبال امارات هستند. سرمربی تیم اتحاد کلبا در ادامه گفت: از سطح بازیکنانم خوشحالم که عملکرد و بازی درخشانی داشند و در کل جریان مسابقه نیز جزو تیم برتر زمین بودیم.

صحبت های سرمربی اتحاد کلبا درباره بازیکنان

پیروزی تیم اتحاد کلبا بعد از 5 هفته:

باشگاه اتحاد کلبا در هفته بیست و دوم لیگ برتر امارات بعد از 5 هفته به پیروزی دست یافت. مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر امارات از ساعت 21:30 جمعه با برگزاری مسابقه بنی یاس و اتحاد کلباء دنبال شد. اتحاد در این مسابقه توانست 2-1 تیم بنی یاسی را شکست دهد و سه امتیاز مهم دیدار را کسب نماید.

فرهاد مجیدی منجی اتحاد کلبا

تیم بنی یاسی در ابتدای مسابقه با گل به خودی هوتی در دقیقه 10 از تیم فرهاد مجیدی جلو افتاد ولی در نیمه دوم بازیکنان تیم مجیدی به خود برگشتند و با گل های روسی و کیس در دقایق ۵۶ و ۶۹ توانست در پایان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسد و پس از ۵ هفته به جاده برد برگردد. تیم مجیدی با این برد توانست به 29 امتیاز برسد و در جایگاه هشتم جدول باقی مانده است. بنی یاس 22 امتیازی شد و در رده دهم قرار دارد. فرهاد مجیدی منجی اتحاد کلبا در این هفته از رقابت های فوتبال لیگ امارات بود. لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

فرهاد مجیدی منجی اتحاد کلبا

mohamadnd
9 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *