افشاگری فرهاد مجیدی در مورد فتح الله زاده

افشاگری فرهاد مجیدی در مورد فتح الله زاده ، مدیر عامل باشگاه استقلال به دلیل عدم پرداخت بدهی استقلال و سوء مدیریت ضعیف و حذف تیم از لیگ قهرمانان آسیا از سمت خودش کنار رفت. حالا برخی افراد همانند فرهاد مجیدی بر علیه مدیر عامل دست به افشاگری زده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مشکلات مجیدی با علی فتح الله زاده:

ظاهرا فتح الله زاده در یک برنامه تلویزیونی مطرح کرد که یکی از علت های برداشت 5 میلیاردی از حساب باشگاه به خاطر پرداخت بدهی فرهاد مجیدی بوده است. البته موضوعی که سریعا از سمت مجیدی تکذیب شد. به گزارش سایت ورزشی ، یکی از مهم ترین موضوعات هفته های اخیر حول محور باشگاه استقلال تهران می چرخد. موضوع برداشت 5 میلیاردی مدیر عامل استقلال از حساب باشگاه بابت چک هایی بوده که از سال های قبل در دست داست.

افشاگری فرهاد مجیدی در مورد فتح الله زاده

مدیر عامل باشگاه دوشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی بنام فوتبال برتر میثاقی حاضر شد. در سخنان ابتدایی خودش درباره چک های جنجالی اشاره کرد. او گفت که چک ها مبالغی بود که بابت پرداخت درصدی از حقوق بازیکنانی همانند فرهاد مجیدی، امیر حسین صادقی ، حنیف عمران زاده پرداخت شد. این موضوع باعث شد تا فرهاد مجیدی دست به افشاگری های لازم در این زمینه بزند. او تمامی اظهارات فتح الله را تکذیب کرد. سرمربی باشگاه اتحاد کلبا که در شهر دبی سکونت دارد. مجیدی پیغامش را به میثاقی ساند تا یکی از ادعاهای مدیرعامل استقلال بیهوده از آب در بیاید.

 

افشاگری فرهاد مجیدی در مورد مدیر عامل استقلال

فرهاد مجیدی مدعی شد که 400 میلیون تومان طلب خودش را از باشگاه استقلال دریافت نکرد. بر اساس ادعای فرهاد میدی او حتی یک چک از پسر مدیرعامل گرفته که پاس نشد. سرمربی اتحاد کلبا با این اظهار نظرها یکی دیگر از گفته های مدیر عامل آبی ها را زیر سوال برد.

افشاگری فرهاد مجیدی در مورد مدیر عامل استقلال

مکامله بین میثاقی و فرهاد مجیدی درباره بدهی استقلال:

ظاهرا مجری برنامه فوتبال برتر آقای میثاقی از فرزاد مجیدی یک پیام دریافت کرد که به نقل از برادرش فرهاد بود. او گفت: من حتی هزار تومان پلو نگرفتم. چهار چک که در برنامه تان ذکر شد، من فقط یک چک از پسر ایشان گرفتم که همان نیز پاس نشده است.

فتح‌الله‌زاده: بانک نشان می‌دهد دیگر که ایشان برداشت کرده یا خیر.

میثاقی: می‌خواهید بگویم فرزاد روی خط بیاید و بگوید.

فتح‌الله‌زاده: نه.

فرهاد مجیدی از دروغ فتح الله زاده دلخور شد

فرهاد مجیدی از دروغ فتح الله زاده دلخور شد

مناظره جنجالی بین حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی با علی آقا و پرویز مظلومی مدیر عامل های باشگاه و عضو هیات مدیره استقلال در یک برنامه تلویزیونی باعث شد تا اسامی زیادی مطرح شد. یکی از اسم ها فرهاد مجیدی بازیکن و سرمربی سابق استقلال بود. ظاهرا کارها بجایی رسید که مجیدی به این موضوعات واکنش نشان داد. فتح الله زاده 5 میلیارد تومان از استقلال برداشت کرد. او اعلام کرد این مبلغ را به منظور پرداخت چک بازیکنانی همانند فرهاد مجیدی، امیر حسین صادقی ، حنیف عمران زاده برداشت کرده است.

فرهاد مجیدی از سمت برادر خودش نسبت به موضوع پرداخت پول واکنش نشان داد و این موضوع را تکذیب نمود. ظاهرا فرهاد مجیدی به شدت از این ادعای مدیرعامل دلخور شده و انتظار این ادعای کذب را نداشته است. مدیرعامل استقلال که ظاهراً توقع واکنش سریع فرهاد مجیدی را نداشت، گفت: «اسنادش هست. در بانک نشان می‌دهد که این پول را برداشت کردی یا نه.»

افشاگری فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی در حال حاضر سرمربی تیم اتحاد کلبا امارات است. به نظر شما اظهارات فتح الله زاده واقعیت دارد؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید. نظرات تان را درباره افشاگری فرهاد مجیدی در بخش کامنت ها درج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *