فتح الله زاده باز هم جنجالی شد

فتح الله زاده باز هم جنجالی شد ، مدیر عامل باشگاه استقلال این روزها در صدر اخبار لیگ ایران قرار دارد. هیچکس فکرش را نمی کرد علی فتح الله زاده افتضاح بدی در استقلال به وجود بیاورد. در دامه با اخبار ورزشی جدید همراه ما باشید.

 

جنجال جدید علی فتح الله زاده:

علی فتح الله زاده مدیر عامل استقلال در هفته قبل در برنامه زنده فوتبال برتر حضور یافت. و در کنار رئیس سازمان خصوصی سازی و پرویز مظلومی به سوالات مردم و میثاغی (مجری برنامه) پاسخ داد. اما در برخی جواب و پرسش ها طفره رفت. و بجای اینکه هرکدام از هیات مدیره و رئیس سازمان خصوصی سازی به پرسش ها پاسخ دهند خود را تبرئه می کردند. همین موضوع باعث شد تا یک بحث مطرح شود و ظاهرا 5 میلیارد از حساب استقلال برداشته است. حتی پای فرهاد مجیدی و بقیه بازیکنان نیز به این قضیه باز شد و حسابی جنجالی شد. فرهاد مجیدی نیز سریعا به این موضوع واکنش نشان داد و گفت چندین میلیون تومان از چند سال قبل طلبکار است.

جنجال جدید علی فتح الله زاده

ظاهرا بعد از این اتفاق ها و احتمالا حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم پرداخت بدهی استراماچونی و افشاگری رئیس خصوصی سازی که گفت:ما پول استراماچونی را قبلا در اختیار باشگاه استقلال و شخص فتح الله زاده قرار دادیم و ظاهرا ایشان آن مبلغ را خرج کردند. سرنوشت مدیر عامل باشگاه در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. وزارت ورزش و جوانان بعد از این حواشی هنوز تصمیمی درباره مدیریت باشگاه نگرفته است. همه منتظر نتایج بازی های پیش رو هستند و حتی بازی حساس استقلال تهران در مقابل آلومینیوم اراک نیز با پیروزی همراه شد. این یک خبر برای برای مدیر عامل استقلال است که با سپاهان در صدر جدول هم امتیاز شدند و همه را مدیون سرمربی پرتغالی تیمشان است.

 

لکسوس جنجالی فتح الله زاده به صادقی تایید شد

این روزها خبری مبنی بر دریافت شخصی 5 میلیارد تومانی علی فتح الله زاده از باشگاه استقلال تهران حسابی داغ شده است. حسین قربان زاده رئیس خصوصی سازی در این باره گفت: فتح الله زاده مدیر عامل استقلال تهران بابت طلبی قبلی خودش از این باشگاه مبالغی را دریافت کرد که دومین بار جدیدا بعد از انتخاب مدیرعاملی بوده است.

یکی از مواردی که باعث شد فتح الله زاده ادعا کند که از استقلال طلب دارد به ماجرای امیر حسین صادقی برمیگردد. در سال 91 و وقتی صادقی از استقلال طلب داشت ، فتح الله زاده به عنوان مدیر عامل استقلال یک خودرو لکسوس به او داده است و پرونده آنها دوباره جنجال به پا کرده است.

فتح الله زاده باز هم جنجالی شد

 

آیا فتح‌الله‌زاده 5 میلیارد را برمی‌گرداند؟

ظاهرا فتح الله زاده باز هم جنجالی شد ، آیا مدیر عامل استقلال به درخواست سازمان خصوصی سازی عمل می کند؟ بعد از مناظره جنجالی هیات مدیره با رئیس سازمان خصوصی سازی  در برنامه فوتبال برتر، قربان زاده ادعا کرد که علی آقا برای یک چک دوبار از این باشگاه پول گرفته و باید ثابت کند.

ظاهرا رئیس سازمان خصوصی سازی درباره ادعای 5 میلیاردی خودش بسیار مطمئن بود که گفت اگر این ادعای بنده ثابت نشود از سازمان کنار می روم. اگر هم مشخص شود فتح الله زاده این کار را کرد باید از استقلال استعفا دهد. ظاهرا چک هایی که در اختیار مدیرعامل استقلال است و در دورانی بود که در دهه 90 او رئیس باشگاه بود. چک ها را پیش خودش نگه داشت و پانج نکرده بود تا در اختیار امور مالی قرار بگیرد. قربان زاده انتشار چک ها و نگه داشتن آنها توسط فتح الله زاده و مجیدی را تلخف دانسته است.

فتح الله زاده باز هم جنجالی شد

فشارها بر روی مدیر عامل باشگاه استقلال تهران:

ظاهرا ماجرای چک های مدیر عامل استقلال بسیار جنجالی شده است. مبالغی که ناشی از انتقال امیر حسین حسین زاده به شارلوای بلژیک نیز بود که مبلغش حدود 250 هزار یورو بود. فتح الله زاده ادعا کرد که 140 هزار یورو این مبلغ را به حساب باشگاه انتقال داد و حسین زاده اعلام نمود که کل مبلغ حاصل از ترانسفر او به حساب باشگاه واریز شده است.

ظاهرا ماجرای حسین زاده و پول محبی باعث شد تا فشارها بر روی مدیر عامل استقلال بیشتر شود. او ادعا می کند که تمام پول باشگاه سانتاکلارا به حساب باشگاه استقلال منتقل نشد و 140 هزار یورو هنوز به حساب باشگاه پرتغالی ننشست، تنها 90 هزار یورو از حق رضایتنامه محبی به دست باشگاه پرتغال رسیده است.

فشارها بر روی مدیر عامل باشگاه استقلال تهران

قربان زاده اعتقاد دارد همه پول منتقل شده است. حتی در این زمینه فتح الله زاده تلاش کرد از چندین صرافی نام ببرد تا ادای خود را اثابت کند. اما رئیس سازمان خصوصی سازی و میثاقی از فتح الله زاده سند خواستند که قرار شد تا پایان وقت اداری 15 فروردین ماه ارائه دهد. اما تا این لحظه هیچ سندی به دست آنها نرسیده است. باید ببینیم که در روزهای آینده این مدیرعامل چه جنجال های جدیدی به وجود آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *