دعوای والورده و بائنا | محرومیت و جریمه در انتظار والورده

دعوای والورده و بائنا پس از بازی دیشب رئال مادرید و ویارئال جنجال و سر و صدای زیادی بر پا کرده است. ماجرا از چه قرار بوده است؟ همه چیز بستگی به این دارد که ویارئال یا بازیکن حادثه را به پلیس، کمیته مسابقات، هر دو یا هیچکدام گزارش کنند.

ماجرای دعوای والورده و بائنا در بازی رئال مادرید و ویارئال

پاسخ ویارئال در ساعات اولیه صبح یکشنبه واضح بود: “اگر بائنا بخواهد این حادثه گزارش خواهد شد.” پس از اتفاقی که در پارکینگ اتوبوس استادیو سانتیاگو برنابئو افتاد، باشگاه در راه بازگشت به خانه این واکنش را داشت. حادثه مورد بحث البته حمله فده والورده به بازیکن ویارئال الکس بائنا پس از باخت 3-2 رئال مادرید است.

حمله ای که به دست والورده انجام شد عواقبی خواهد داشت. نکته کلیدی این است که بفهمیم واکنش ها چگونه خواهد بود. چند سناریو در حال بررسی است و همه چیز به تصمیم باشگاه و خود بازیکن بستگی دارد.

داور البته گزارش بازی را درج نکرد اما این اتفاقات داخل ورزشگاه رخ داد. کمیته مسابقات معمولاً وارد این مسائل نمی شود. اما اگر از باشگاه یا بازیکن متضرر شکایت می شد، پرونده ای تشکیل و موضوع به طور جدی بررسی می شد.

برخی از حقایق غیرقابل انکار هستند، شاهدانی وجود دارند که صحنه را دیده اند. و باشگاه ویارئال ادعا می کند که ویدیویی از لحظه حمله به بائنا دارد. بنابراین محرومیت والورده می تواند بسیار شدید باشد.

مرتبط: نتیجه بازی رئال مادرید و ویارئال | پایان رویای لالیگای رئال

احتمالات و سرنوشت این پرونده: والورده محروم می شود؟

ورزشی: اگر بائنا یا ویارئال شکایت کنند، محرومیت سنگینی در انتظار والورده خواهد بود
ورزشی: اگر بائنا یا ویارئال شکایت کنند، محرومیت سنگینی در انتظار والورده خواهد بود

سناریوی دیگر این است که بائنا پرونده را به اداره پلیس برده و پیگرد کیفری را آغاز می کند. در در آن صورت، این موضوع از بقیه فراتر می رفت و حادثه به یک موضوع قضایی تبدیل می شد و از مجازات اولیه ورزشی جلوگیری می کرد. سناریوی دیگر این است که ویارئال و بائنا تصمیم می گیرند که شکایت نکنند و اوضاع را به حال خود رها کنند. در این صورت هیچ محرومیتی وجود نخواهد داشت و والورده می تواند بدون مشکل در بازی های آینده رئال مادرید بازی کند.

نهایتا، این احتمال وجود دارد که پلیس ملی که در برنابئو حضور داشت، گزارشی از آنچه رخ داده است ارائه کند. در آن صورت، کمیته ی ضد خشونت می تواند برای بررسی پرونده وارد شود و بنابراین، مجازات بسیار جدی می تواند به ستاره ی اروگوئه ای تحمیل شود.

مرتبط: آیا بنزما از رئال مادرید می رود؟ | مقصد بعدی کریم بنزما

Pooria
10 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *