خرید های رئال مادرید

معرفی

رئال مادرید، یکی از موفق‌ترین باشگاه‌های فوتبال تاریخ، در تابستان امسال به دنبال جذب سه بازیکن بسیار با استعداد است. گفته می شود غول های اسپانیایی علاقه مند به جذب جود بلینگهام هافبک بوروسیا دورتموند، کیلیان امباپه مهاجم پاری سن ژرمن و آلفونسو دیویس مدافع چپ بایرن مونیخ هستند. خرید های رئال مادرید برای این ستاره های جوان نشان دهنده جاه طلبی رئال مادرید برای تقویت تیم خود و رقابت در بالاترین سطح است. علاوه بر این، امکان خرید رایگان امباپه از ژانویه 2024، ابعاد جالب دیگری به گمانه زنی های نقل و انتقالات اضافه می کند.

نقل از اسکای اسپورت

به گزارش اسکای اسپورت نیوز، مذاکرات. و خرید های رئال مادرید و بروسیا دورتموند در مورد جود بلینگهام به مرحله پیشرفته ای رسید. با این حال هنوز هیچ پیشنهاد رسمی برای هافبک 19 ساله انگلیسی ارائه نشده است. انتقال بلینگهام به رئال مادرید فرصتی هیجان انگیز برای او فراهم می کند تا به باشگاهی با تاریخ غنی و سنت پرورش و توسعه بازیکنان در سطح جهانی بپیوندد.

خرید امباپه
خرید امباپه

مذاکرات برای امباپه

در مورد کیلیان امباپه، مشخص شد که قرارداد سه ساله ای که او تابستان گذشته با پاری سن ژرمن امضا کرد، به صورت قراردادی دو ساله و با امکان یک سال دیگر تنظیم شد. یک سال اضافی یک گزینه بازیکن است و به امباپه این آزادی را می دهد که تصمیم بگیرد آن را آغاز کند یا نه. با نزدیک شدن به آخرین سال قرارداد امباپه، او این گزینه را دارد که در ژانویه با یک باشگاه خارج از فرانسه قرارداد پیش قراردادی امضا کند. این وضعیت بدون شک توجه رئال مادرید را که به دنبال خرید خیمه شب بازی معروف است، برانگیخت.

در حالی که آینده امباپه در پاری سن ژرمن نامشخص است، باشگاه تاکید کرده است که او برای فروش نیست و بخش مهمی از برنامه های بلندمدت آنها است.

خرید آلفونسو دیویس
خرید آلفونسو دیویس

مذاکرات برای آلفونسو دیویس

علاقه رئال مادرید به آلفونسو دیویس، مدافع چپ با استعداد کانادایی که در حال حاضر برای بایرن مونیخ بازی می کند، به جاه طلبی های آنها در نقل و انتقالات عمق بیشتری می بخشد. باشگاه اسپانیایی علاقه دیرینه ای به دیویس دارد و فعالانه به دنبال تقویت پست دفاع چپ خود است. با این حال، بایرن مونیخ مصمم است این مدافع 22 ساله را حفظ کند، زیرا آنها او را یک دارایی ضروری می دانند. قرارداد فعلی دیویس با بایرن در تابستان 2025 به پایان می رسد و طبق گزارش ها مذاکرات برای امضای قرارداد جدید در حال انجام است.

در حالی که آنها با رقابت سخت و چالش‌های بالقوه برای تضمین خرید مواجه هستند. جذابیت بازی برای باشگاهی با چنین سابقه تاریخی و سنت قهرمانی غیرقابل انکار است.

خرید جود بلینگهام
خرید جود بلینگهام

تلاش برای پیوستن بلینگهام

رامون کالدرون. رئیس سابق رئال مادرید، اعتقاد خود را به موفقیت جود بلینگهام در سانتیاگو برنابئو ابراز کرده و هافبک جوان را تشویق به پیوستن به این باشگاه کرد. تصمیم بلینگهام برای نقل مکان به آلمان و تمایل او برای به چالش کشیدن خود در باشگاه های سطح بالا نشان می دهد . انتقال به رئال مادرید می تواند گام بعدی ایده آل در حرفه او باشد. جذابیت پیوستن به باشگاهی غرق در تاریخ و سنت، مانند رئال مادرید. چشم اندازی است که کمتر بازیکنی از آن چشم پوشی می کند.

پیگیری رئال مادرید برای بلینگهام همچنین سوالاتی در مورد علاقه احتمالی لیورپول به این هافبک ایجاد می کند. استفن وارناک. وارناک اذعان می کند که انتقال بلینگهام به رئال مادرید فرصتی قابل توجه برای این بازیکن جوان خواهد بود .  با این حال. او همچنین به این فکر می کند که آیا لیورپول ممکن است گزینه های دیگری مانند Aurelien Tchouameni را در صورت توافق بلینگهام دنبال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *