منچسترسیتی به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید

تیم های منچستر سیتی و رئال مادرید در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رو در روی هم قرار گرفتند. شاگردان پپ موفق شدند با 4 گل از سد مادریدی ها عبور کنند و به عنوان یکی از تیم ها به فینال این رقابت ها راه پیدا کردند. در ادامه ورزشی با ما همراه شوید با خبر منچسترسیتی به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید.

منچسترسیتی به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید

تیم من سیتی در فینال اروپا:

شاگردان پپ گواردیولا موفق شدند بار دیگر جزو دو تیم برتر قاره سبز قرار بگیرند. منچستر سیتی با شکست رئال مادرید 5-1 در مجموع دو مسابقه رفت و برگشت، به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند و باید در مقابل تیم اینترمیلان قرار بگیرد. سیتیزن ها بعد از تساوی 1-1 مسابقه قبل، در دیدار برگشت با استفاده از میزبانی خود در ورزشگاه اتحاد توانستند رئال را در هم بکوبند. آنها تحقق رویای همیشگی قهرمانی در قاره اروپا را در پیش چشمانشان می بینند. مسابقه فینال در تاریخ 20 خرداد ماه بین اینتر و منچستر سیتی به میزبانی ورزشگاه المپیک آتاتورک در خاک ترکیه و شهر استانبول برگزار می شود.

منچسترسیتی به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید

در چارچواب دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت 22:30 تیم من سیتی در ورزشگاه اتحاد در مقابل رئال مادرید قرار گرفت و به برتری 4 بر صفر دست یافت و با مجموع نتایج رفت و برگشت به فینال این رقابت ها صعود کرد. من سیتی در این مسابقه توسط برناردو سیلوا دو بار و ادر میلیتائو گل به خودی و خولیان آلوارز گلزنی کرده است. سیتیزن ها نمایش بدون نقص داشتند و از همان زمان ابتدایی حملات عالی روی دروازه رئال ایجاد نمودند. در ابتدا نیز تیبو کورتوا 2 بار مهار فوق العاده ای داشت و مانع از گلزنی تیم انگلیسی شد. اما سیلوا در نهایت کار خودش را کرد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

منچسترسیتی به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید

موتور منچستر سیتی با گل اول روشن شد!

بعد از زدن گل اول، گل دوم نیز توسط سیلوا بازیکن خارق العاده سیتی در دقیقه 37 به ثمر نشست. منچستری ها با خیال راحت نیمه اول را به رختکن رفتند. اما گل سوم نیز در دقیقه 76 روی ضربه آکانجی و برخورد توپ به ادر میلیتائو وارد دروازه کورتوا شد. در دقیقه های پایانی رئال سعی کرد با حضور بازیکنان تازه نفس خلق موقعیت کند. اما سازماندهی سیتی ها مانع گلزنی شد. رئال نمایش بسیار ضعیفی داشت و اصلا نتوانست همانند سال های قبل قدرت خود را در این لیگ نشان دهد. در دقیقه 91 نیز، خولیان آلوارز روی پاس دیدنی فیل فودن به موقعیت تک به تک رسید و توانست گل چهارم را به ثمر رساند تا تحقیر رئال تکمیل شود. من سیتی با این برد در فینال مقابل اینتر قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *