جانشین طارمی در پورتو اعلام شد

مهدی طارمی مهاجم ایرانی باشگاه پورتو در این فصل گل های زیادی را برای باشگاهش به ثمر رسانده است. و در یک هفته باقی مانده احتمال دارد آقای گل لیگ پرتغال نیز شود.مهدی بازیکن فوق العاده پورتو شاید چندان در این تیم ماندگار نباشد و از همین حالا کونسیسائو دنبال جانشین برای او می باشد. جانشین طارمی در پورتو اعلام شد در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

جانشین طارمی در پورتو اعلام شد

به گزارش سایت ورزشی ، مهدی طارمی مهاجم ایرانی و درخشان تیم پورتو احتمالا از این تیم خارج شود. روزنامه آبولا با تمجید از یک مهاجم نگلیسی نوشت: دنی ناماسو در دقیقه 86 دیدار پورتو در برابر کاساپیا وارد زمین شد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند. گلی که در دقیقه 3+90 به ثمر رسید آمار خودش را با 3 گل و دو پاس گل در فصل 23-2022 در لیگ پرتغال به ثبت برساند. این بازیکن قرار است به جای مهدی طارمی در سال های بعدی قرار بگیرد. مهدی طارمی اسمی که این روزها در لیگ پرتغال بسیار مطرح می شود.

جانشین طارمی در پورتو اعلام شد

ناماسو از تیم دوم پورتو آمد. و تا سال 2025 در این باشگاه قرارداد دارد. مهدی اما وارد آخرین سال قرارداد خودش با تیم پورتو می شود و احتمالا دوباره قراردادش تمدید شود و شاید هم به یک تیم نظیر بایرن مونیخ آلمان برود. فعلا هیچ چیزی درباره ستاره مطرح ایرانی بیان نشده است. این فوتبالیست ایرانی هنوز رویای بازی در لیگ برتر انگلیس را در ذهنش می پروراند. ناموسا قطعا یکی از جایگزینان شایسته برای مهدی است. مهدی با 17 گل و یک گل کمتر از گونچالو راموس، در جایگاه دوم جدول آقای گلی لیگ برتر پرتغال ایستاده است. به نظر شما مهدی در فصل بعد در کدام تیم حضور پیدا می کند؟ آیا می تواند در لیگ برتر و معتبری همانند انگلیس حضور پیدا کند؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *