پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

یحیی ترسی از رونالدو ندارد
سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش برای صعود به مرحله بعدی پای به میدان خواهد گذاشت.

طبق گزارش ورزشی یحیی گل‌محمدی در آستانه بازی پرسپولیس در مورد قرارگیری تیمش در سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم. همه تیم‌های حاضر در گروه مدعی و به دنبال حضور در مرحله بعدی هستند. با هر سه تیم سابقه بازی داریم و از این رو نسبت به سطح و کیفیت آنها آشنایی داریم و به طور قطع از امروز به طور کامل زیر نظر کادر ما خواهند بود.

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا
پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

النصر نیازی به تعریف و تمجید من ندارد
وی ادامه داد: الدحیل را خوب می‌شناسیم و در لیگ ستارگان قطر با آن حجم از سرمایه‌گذاری‌ها، قهرمان فصل گذشته شدند. با استقلال تاجیکستان هم بازی کرده‌ایم. آن‌ها نشان دادند قدرت غلبه بر تیم‌های مطرح را دارند. النصر هم با ستاره‌هایی چون رونالدو و مانه و… که جذب کرده نیز نیازی به تعریف و معرفی ندارد.

پرسپولیس هستیم و غیرت داریم
یحیی ادامه داد: در سخت‌ترین گروه منطقه غرب و به نوعی در گروه مرگ قرار داریم، ولی باید توجه کرد یکی از دلایل اعطای عنوان گروه، مرگ حضور خود پرسپولیس است. رقبای ما همگی خوب و قابل احترام هستند، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و بازیکنان ما با غیرت، تلاش و توانایی خود نشان دادند قادر به تغییر معادلات به سود خود هستند.

تا آخرین دقیقه برای صعود می‌جنگیم
سرمربی سرخپوشان ایران که سه قهرمانی لیگ را در چهارفصل اخیر با مردانش رقم زده است، عنوان کرد: جدا از مشکلات معمول، برای این دوره به جهت تغییر قوانین دستمان بسته‌تر از قبل شد ولی ما از همان بازی نخست با همه تلاش خود برای موفقیت و پیروزی به میدان خواهیم رفت. تا آخرین نفس و آخرین دقیقه هر بازی برای دفاع از نام پرسپولیس و اعتبار فوتبال ایران می‌جنگیم و تلاش می‌کنیم.

می‌دانیم حریفان قدرتمندی داریم اما…
یحیی گل‌محمدی درباره سرمایه‌گذاری‌های عجیب کشورهای عربی، به ویژه عربستان و تاثیر آن در رقابت‌ها، اظهار داشت: می‌دانیم که باشگاه‌های عربی چه نام‌های بزرگی را به آسیا آورده‌اند. این مسئله قطعا به کیفیت فوتبال، جذابیت و بیشتر دیده‌شدن لیگ قهرمانان کمک خواهد کرد. از سوی دیگر برای ما مسابقه با آن‌ها را چالش‌برانگیزتر می‌کند. امیدواریم با توجه به این شرایط، برای فراهم شدن حداقل‌ها، مسئولان حمایت بهتری از پرسپولیس و در کل از نمایندگان فوتبال ایران داشته باشند. بازیکنان فوتبال و جوانان ما توان زیادی دارند، ولی باید از آنها حمایت کرد. هواداران پرسپولیس هم با حمایت همه جانبه خود کمک بزرگی خواهند بود و ما با تمام وجود برای خوشحالی آنها تلاش می‌کنیم.

sajjad
26 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *