سرقت از خانه مسی

سرقت از خانه مسی ، لیونل مسی بازیکن ستاره باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن دیشب منزلش توسط چند مرد نقاب پوش در شهر بارسلونا مورد سرقت قرار گرفت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما با این خبر مهم باشید.

 

سرقت از خانه لیونل مسی

به گزارش سایت ورزشی ، در شب گذشته چند مرد نقاب پوش در شهر بارسلونا وارد خانه بازیکن مشهور آرژانتینی شدند. ظاهرا سارقین به قصد دزدی به خانه لئو مسی رفتند. رسانه Antena 3 با انتشار تصاویری از منزل مسی اذعان داشت که چند سارق مشکی پوش با کلاه اسکی از دیوارهای منزل مسی بالا رفته و قصد دارند وارد خانه شوند.

این افراد تلاش کردند با زور درهای ورودی ساختمان و پنجره ها را بشکنند و یا آنها را بازگشایی نمایند اما موفق نشدند. سارقین وقتی از ورود به منزل مسی نا امید شدند  قبل از سر رسیدن پلیس اسپانیا دست به فرار از آن مکان زدند.

سرقت از خانه لیونل مسی

حمله ای که در ساعت 2 بامداد جمعه اتفاق افتاد. دو نفر از سارقان در کنار خانه مسی مشاهده شدند که توسط دوربین های مدار بسته شکار شده اند.

بر اساس گزارش تلویزیون Antena 3 به تمامی فیلم ها دسترسی داشته و سرقت از منزل لیونل مسی و تلاش برای سرقت از ویلای لوکس او در شهر بارسلونا اولین بار اتفاق نمی افتد. قبلا نیز چنین دزدی هایی سابقه داشته است. حتی چندین ماه قبل دو شخص نقاب دار به اتاقی در یک هتل وارد شدند که مسی در آنجا اقامت داشته است. چنین اتفاقی در شهر پاریس فرانسه رخ داد.

 

سرقت از خانه لیونل مسی

سرقت مسلحانه از خانه مسی

لیونل مسی بازیکن ستاره جام جهانی قطر 2022 و باشگاه پی اس جی در شهر بارسلونای اسپانیا نیز یک خانه ویلایی دارد که دیشب مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.

مسی و خانواده اش در زمان سرقت در این منزل حضور نداشتند. ظاهرا چند مرد دیشب به صورت نقاب پوش و وحشتناک به خانه مسی در بارسا وارد شدند و اقدام به سرقت از منزل کردند.

سرقت از خانه لیونل مسی

خبر سرقت از خانه مسی در کاتالونیا رد شد

شب قبل خبری توسط نشریه اسپورت چاپ کاتالونیا انتشار یافت که نوشته بود در پنج شنبه شب خانه مسی در بارسلونا مورد سرقت نافرجام سارقین انجام گرفت. اما این خبر تکذیب شده است. نشریه اسپورت گزارش داد دو سارق شب قبل با رفتن روی دیوار خانه لئو مسی قصد داشتند که با ورود به منزلش اشیاء قیمتی و جواهرات و طلاها را به سرقت ببرند که با صدای آژیر و دزدگیر منزل پا به فرار گذاشتند. در ادامه نیز نیروهای حافظ امنیت منازل از راه رسیدند ولی سارقین محل را ترک کردند.

سرقت از خانه مسی دیشب در صدر خبرهایی ورزشی قرار داشت. شبکه تلویزیونی ESPN اسپانیا نیز این خبر را تکذیب کرد. او گفت خبر تلاش ها برای سرقت از منزل لیونل مسی صحبت نداشت. در واقع سارقان تلاش داشتند تا از خانه ای در نزدیکی منزل مسی در شهر بارسلونا دزدی انجام دهند. خانه فوق ستاره آرژانتینی به طور 24 ساعته توسط نیروهای امنیتی و پلیس اسپانیا تحت حفاظت قرار دارد. مسی افرادی را برای حفاظت از خانه اش استخدام کرده است. در پایان اگر کامنت یا دیدگاهی در این زمینه دارید می توانید آن را در بخش پایین درج کنید.

mohamadnd
7 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *