سلیقه جورجینا کار دست کریس داد

مادر کریس رونالدو با جورجینا رودریگز همیشه اختلاف دارند و ظاهرا این اختلاف ها قصد تمام شدن ندارند. نامزد آرژانتینی رونالدو فوق ستاره کشور پرتغال دوباره اختلافات خود را با مادر شوهرش شعله ور کرد. در ادامه سایت ورزشی همراه شوید. سلیقه جورجینا کار دست کریس داد.

سلیقه جورجینا کار دست کریس داد

به گزارش سایت ورزشی، روابط جورجینا و دولورس آویرو مادر رونالدو همیشه در صدر خبرهای ورزشی و سلبریتی ها بوده است. شایعات و رفتارهای آنها در رویدادهای مختلف که تابحال باهم حضور داشتند نشان می داد که رابطه چندان نزدیک و صمیمی باهم ندارند. هرچند این دو نفر با پادرمیانی برادر رونالدو اختلافات قدیم را کنار گذاشته و فراموش کنند. یک اتفاق جدیدی باعث شعله ور شدن این اختلاف بین جورجینا و دولوروس مادر رونالدو شده است. وب سایت Look با توجه به سحنان یک منبع خبری نزدیک به مادر رونالدو فاش نمود که دولوروس آویرو قصد دارد به زودی بیانیه رسمی درباره رفتارهای جورجینا منتشر نماید. مادر کریستیانو اعتقاد دارد که مدل اسپانیایی آرژانتینی حواشی زیادی برای پسر و خانواده اش ایجاد کرده است. حتی برخی از رفتارهای او را نگران کننده توصیف کرده است.

سلیقه جورجینا کار دست کریس داد

این دو چهره مشهور دنیا در فروشگاه گوچی اسپانیا باهم آشنا شدند. وضعیت مالی جورجینا نیز اصلا جالب نبوده است. منابع اطلاعاتی همچنین فاش کرده اند که آتش اختلافات جدید جورجینا با مادر شوهرش از جایی شروع شد که دولورس آویرو متوجه شد که تابلوی خانوادگی آنها سالها بر دیوار خانه کریس رونالدو نصب بوده است. جورجینا جدیدا تابلوی خانوادگی رونالدوها را به انبار انتقال داده و خاک می خورد. این رفتارهای خانم رودریگز در حالی اتفاق می افتد که او در مجموعه تلویزیونی «من جورجینا هستم» در شبکه نت‌فلیکس ادعا کرده بود که همیشه طراحی و دیزاین خانه کریسیتانو رونالدو را خودش به عهده می‌گیرد.

 

در ادامه ببینید:

احتمال جدایی رونالدو از جورجینا شدت گرفت!

واکنش مادر رونالدو به شایعات جدایی پسرش از جورجینا

mohamadnd
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *