حاشیه عجیب بازیگران سینما در ورزش

امیر جدیدی اولین کسی بود که به عنوان بازیگر به رشته تنیس آمد. حالا محمد رضا گلزار دومین نفر در این زمینه است. در ادامه سایت ورزشی با حاشیه عجیب بازیگران سینما در ورزش همراه شوید.

 

حاشیه عجیب بازیگران سینما در ورزش

به گزارش سایت ورزشی، خبر عجیبی دیروز در خبرگزاری بیان شد. گلزار بازیگر و خواننده ایرانی با حکم رئیس فدراسیون تنیس عضو هیات رئیسه انجمن پدل شد. تنیس یکی از رشته های پرافتخار در ایران است.

. ورزشی که در آن استعدادهای جدید و فوق العاده رشد کرده اند. اما تابحال مقام های خاصی در آوردگاه های مختلف بدست نیاورده اند. تنیس یک رشته ورزشی پرطرفدار که تابحال دو سینماگر را به خودش دیده است.

اولین عنوان دعوت از امیر جدیدی بازیگر سینما و تلویزیون به تیم ملی تنیس بود. این خبر در رسانه ها انعکاس فراوانی داشت. البته انتقادهایی نیز در این زمینه شدت گرفت. که چطور یک تنیسور متوسط رشته تخصصی اش چیز دیگری است. سر از اردوی تیم ملی در می آورد؟ خوشبختانه جدیدی از بازیگران مستعد سینمای ایران است. ایشان سریعا موضوع را درک کرد و قید تیم ملی تنیس را زد.

محمدرضا گلزار در فدراسیون تنیس سمت گرفت

حالا رضا گلزار بازیگر سوپراستار سینمای ایران که در گذشته عنوان والیبالیست را با خود یدک می کشید. و حتی در پیست های اسکی کشور حضور فعال داشت. او در رشته تنیس و پدل از این به بعد فعالیت خواهد کرد. اینکه گلزار چه تخصصی در تنیس دارد و شایستگی هایی در این زمینه چقدر ملاک تصمیم سازی است، چندان موضوع مهمی نیست. گلزار علاقه زیادی نیست به حضور در این سمت نداشت در نهایت حکم فدراسیون را پذیرفت. یکی از دغدغه های مهم حضور چهره های غیر ورزشی در تنیس است.

 

حاشیه عجیب بازیگران سینما در ورزش

محمدرضا گلزار: تا سال آینده سورپرایزهایی را خواهم داشت

بازیگر مطرح سینمای ایران بعد از عضویت در هیات رئیسه انجمن پدل گفت: تلاشم این بود این مسئولیت را نپذیرم.

محمدرضا گلزار با حکم رئیس فدراسیون تنیس به عنوان عضو هیات رئیسه انجمن پدل منصوب شد. این بازیگر در این زمینه گفت: خیلی سعی کردم این مسئولیت عضویت در هیات رئیسه انجمن پدل را نپذیریم ولی عاشق ورزش و پدل هستم.

وی تصریح کرد: به عهدم وفادارم. امیدوارم به افتخارات بین‌المللی برسیم و با موفقیت پیش برویم.

گلزار تاکید کرد: جزو معدود هنرمندان سینما هستم که وارد شدم. مدتی در والیبال فعالیت داشتم و حالا به طور جدی پدل را دنبال می کنم.

گلزار گفت: پدل یک رشته نوپا است. با اصرار یکی از دوستان وارد عرصه شدم. و از هفته‌ای یک‌بار به ۶ جلسه در هفته رسیدم.

ایشان تاکید کرد که دوستان باید به تنیس توجه کنند. گفت: تا سال آینده سورپرایزهایی را خواهم داشت. البته دغدغه و گرفتاری های خودم را دارم. ایشان در ادامه بیان داشت که مدت زیادی در سمت خود باقی می مانم.

mohamadnd
10 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *