سعید مهری با استقلال فسخ کرد

سعید مهری بازیکن مورد علاقه سرمربی سابق استقلال در تعطیلات زمستانی احتمالا به تیم آپوئل می پیوندد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. سعید مهری با استقلال فسخ کرد.

 

فوری: سعید مهری با استقلال فسخ کرد

به گزارش سایت ورزشی، بالاخره بعد از سه فصل حضور در استقلال، کارنامه سعید مهری در استقلال به پایان خط رسید. بازیکنی که در نیم فصل دوم لیگ بیستم در دوره محمود فکری با حسین پورحمیدی معاوضه شد. قراردادش را با استقلال فسخ کرد تا احتمالا شاگرد ریکاردو ساپینتو در آپوئل قبرس شود. بازیکن سابق تراکتور در یک فصل و نیم حضور مجیدی روی نیمکت آبی ها، بازی های کم با دقایق حضور اندک را تجربه کرد. بعد از حضور ریکاردو ساپینتو، وضعیت او کامل دگرگون شد. او به مهره قابل اعتماد در آبی پوشان استقلال در خط میانی تبدیل شد. علاقه مندی مرد پرتنش پرتغالی به سبک بازی مهری باعث شد تا در 32 مسابقه برای استقلال بازی کند. در بیشتر مسابقات نیز از ابتدا در زمین حضور داشت و در ترکیب اصلی آبی پوشان قرار داشت.

سعید مهری با استقلال فسخ کرد

اعتماد ریکاردو به مهری باعث شد تا او نیز با روحیه بالا در خط میانی استقلال عملکرد مناسبی از خودش به نمایش بگذارد و حتی در مقاطعی به تیم ملی دعوت شود. اما وضعیت این بازیکن در لیگ امسال چندان باب میل پیش نرفت. او سه هفته نخست فصل جاری را به دلیل عدم توافق با باشگاه و مشکلات مرتبط با سقف بودجه از دست داد. در نهایت یکی از پرحاشیه ترین قراردادهای تاریخ فوتبال ایران و مبلغ تنها 160 میلیون تومانی با آبی ها تمدید کرد، تا بیشتر از این مسابقات را از دست ندهد.

سعید مهری با استقلال فسخ کرد

چرا استقلال با مهری قرارداد 160 میلیون تومانی امضاء کرد؟

علت اصلی امضاء قرارداد با مهری، پر بودن سقف بودجه استقلال بود. این بازیکن حاضر شد با این رقم برای آبی پوشان مسابقه دهد تا بلکه در نیم فصل و با خالی شدن سقف بودجه، بتواند قرارداد اصلی و بهتری را امضاء نماید. اما این اتفاق رخ نداد و او را باید اولین بازیکن جدا شده رسمی آبی ها در زمستان بدانیم. در تابستان امسال نیز از مهری باید به عنوان یکی از بازیکنان مد نظر ریکاردو ساپینتو در لیگ قبرس دانست. او تمایل زیادی دارد تا پیراهن آپوئل را بر تن کند. مرد پرتغالی علاقه خاصی به سبک بازی مهری دارد و علاقه دارد تا او را به خدمت بگیرد، اما هنوز این اتفاق رخ نداد. اما حالا به نظر می رسد شرایط همکاری مجدد مرد پرتغالی قبرس با مهری آماده شده است. بازیکن استقلال بعد از فسخ قراردادش، با تیم قبرسی وارد مذاکره می شود تا به یک تیم صدرنشین در لیگ قبرس ملحق شود. باید ببینیم که این اتفاق رخ می دهد یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *