حمید سجادی

حمید سجادی در وزارت خانه میماند

در اسفند ماه 1401، بالگرد حامل وزیر ورزش هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت دچار سانحه شد و سقوط کرد. در این حادثه، ۱۸ نفر مجروح شده‌اند. همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و نماینده بافت در مجلس و جمعی از معاونان و مسئولان وزارت ورزش در این پرواز حضور داشتند.

بر اساس شنیده‌ها، البته حال وزیر ورزش و جوانان مساعد است و برای درمان مصدومیت جزئی در کنار دیگر همراهان به بیمارستان منتقل شده‌اند. گفتنی است این بالگرد هنگام نشستن کنترل خود را از دست داده  بخشی از بالگرد جدا شده است.

حمید سجادی
حمید سجادی

از همین رو شایعاتی مبنی بر اخراج شدن وزیر ورزش و جوانان (سجادی) و اینکه او دیگر نتواند به کارش در وزارت خانه ادامه دهد، در رسانه ها شکل گرفت، حال سجادی در این باره اظهاراتی داشته اند، در این مقاله از وبسایت ورزشی قصد داریم حرف های ایشان درباره این شایعات بپردازیم.

سجادی گفت: تصمیم‌گیرنده در این خصوص شخص رئیس جمهور محترم هستند و بنده تصمیم‌گیر نیستم ولی من سر کارم هستم.

سجادی در اولین واکنش رسانه ای اش به حادثه سقوط بالگرد و اتفاقی که برایش افتاد، گفت:” هرچند که این اتفاق رخ داد اما هیچ مشکلی در کارم ایجاد نکرد و 2 الی 3 هفته اس هست که مشغول به کار هستم.”

ایشان در برابر شایعاتی مطرح شده در خصوص این که وی ممکن است دیگر نتواند به سرکارش در وزارت ورزش برگردد، افزود: تصمیم گیرنده در خصوصی کار نکردن من شخص رئیس جمهور محترم هستند و بنده تصمیم گیر نیستم ولی من سرکار هستم و کارم را انجام می دهم، حتی در روزهای تعطیل هم سرکار بودم.

سجادی با اشاره بع مهم ترن اقدامش در شروع سال جدید در حوزه ورزش گفت: گزارش عملکرد فدراسیون ها را در روز های تعطیل بررسی کردم. امروز هم نشست سراسری فدراسیون ها را داریم. انشالله میخواهیم دورخیز بسیار خوبی برای بازی های آسیایی هانگژو داشته باشیم. دعا میکنیم که عملکردمان در المپیک سال آینده با توجه به رکورد های ورودی و سهمیه هایی که کسب می کنیم، خوب باشد.

 

sajjad
5 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *