توافق مک آلیستر با لیورپول | قرارداد نهایی به زودی امضا می‌شود

لیورپول توافق شخصی خود را با الکسیس مک آلیستر به سرانجام رسانده است. در این پست از ورزشی از جزئیات توافق مک آلسیتر با لیورپول خواهیم خواند.

توافق مک آلیستر با لیورپول و انتقال از برایتون

این بازیکن 24 ساله مدت‌ها به عنوان یک هدف کلیدی برای لیورپول در تابستان امسال دیده می شد. قرمزها نیز به سرعت در تکمیل این قرارداد پیشروی کرده‌اند. تا بدین ترتیب از فعالیت رقبا برای جذب او جلوگیری کنند.

لیورپول از عقد قرارداد با مک آلیستر، قهرمان جام جهانی اخیر، مطمئن است. در حال حاضر، شرایط شخصی اکنون بر سر یک قرارداد بلندمدت مورد توافق است.

جزییات مبلغ انتقال هنوز با برایتون در حال بررسی است؛ اما مرغ دریایی ها همیشه بر این باورند که اگر لیورپول آماده برآورده کردن قیمت درخواستی خود باشد، جلوی مک آلیستر قرار نخواهند گرفت.

زمانی که دو باشگاه بر سر مبلغ به توافق نهایی رسیدند. مک آلیستر پیش از تبدیل شدن به اولین خرید تابستانی یورگن کلوپ در زمین تمرین لیورپول تحت آزمایشات پزشکی قرار خواهد گرفت.

مرتبط با لیگ برتر انگلیس: سرمربی جدید تاتنهام را بشناسید: آنگه پستکوگلو

سایر اهداف لیورپول در فصل نقل و انتقالات

لیورپول هفته گذشته یورگ اشمادکه را به عنوان مدیر ورزشی جدید خود استخدام کرد. او نیز زمان کمی را برای شروع تجارت تابستانی خود تلف کرده است.

با احتمال تکمیل قرارداد مک آلیستر، لیورپول از قبل کار روی اهداف دیگر را آغاز کرده است. در حال حاضر، مذاکرات با نمایندگان بوروسیا مونشن گلادباخ، مانو کونه و خفرن تورام از نیس در حال پیگیری است. جالب اینجاست که نیلز پسر اشمادکه قرار است مدیر ورزشی گلادباخ شود.

خط میانی یک منطقه واقعی اولویت برای لیورپول محسوب می‌شود. لیورپول که مایل بود جود بلینگهام از بوروسیا دورتموند را در تابستان جذب کند. اما به دلیل هزینه های یک معامله خیلی زود از رقابت کنار کشید. رئال مادرید حالا قرار است در رقابت برای جذب بازیکن انگلیسی پیروز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *