اینیگو مارتینز به بارسلونا پیوست؛ اما به یک شرط

بازیکن اتلتیک بیلبائو، اینیگو مارتینز به بارسلونا پیوست. هرچند این قرارداد فقط توافق اولیه است. اگر بارسلونا در جذب کامل این بازیکن ناکام شود، باید به او غرامت بپردازد. در این پست از ورزشی، به جزییات قرارداد احتمالی اینیگو مارتینز با بارسلونا می‌پردازیم.

اینیگو مارتینز به بارسلونا پیوست

اینیگو مارتینز اولین تقویت‌کننده دفاع بارسلونا برای فصل 2023/24 باشد. این مدافع میانی هدف دیرینه بارسلونا و مدت زیادی است که مورد توجه این باشگاه بوده است.

ماتو آلمانی فصل گذشته برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش بسیاری کرد که محقق نشد. زیرا این بازیکن با باشگاه بیلبائو قرارداد داشت. برای جذب او باید مبلغ فسخ قرارداد پرداخت می‌شد. با توجه به شرایط کنونی باشگاه، این انتقال ناممکن بود.

توافق کامل

اما این فصل بالاخره مقدمات آن فراهم شد. امسال از آنجایی که این بازیکن می‌تواند با هر باشگاهی مذاکره کند، بارسلونا به دنبال او رفت و اکنون به توافق رسیده‌اند.

مارتینز برای دو فصل آینده با غول کاتالان قرارداد امضا کرده است. در قرارداد دیگر سن بازیکنی که به تازگی 32 ساله شده است در نظر گرفته نشده است.

مرتبط با بارسلونا : ملاقات پدر مسی و لاپورتا | اولویت مسی بارسلونا است

شرط مهم ضمن قرارداد

با این حال، یک هشدار مهم در توافق وجود دارد که به مشکلات مالی بارسلونا مربوط می شود. در حال حاضر، هیئت مدیره در حال مذاکره با لالیگا سانتاندر برای تصویب طرح پایداری اقتصادی است که احتمالات بارسلونا را در پنجره نقل و انتقالات بعدی حل می‌کند. اگر در شرایطی که باشگاه در نظر دارد تایید شود مشکلی پیش نمی آید و قرارداد امضا خواهد شد.

ورزشی: اینیگو مارتینز در پست مدافع میانی اتلتیک بیلبائو فعال است
ورزشی: اینیگو مارتینز در پست مدافع میانی اتلتیک بیلبائو فعال است

اولویت با یک پیوت است

این احتمال وجود دارد که لالیگا سانتاندر بتواند این طرح را به طور کامل یا جزئی از بین ببرد و سپس مشکلاتی به وجود بیاید. زیرا احتمال امضای قرارداد با بلوگرانا به میزان قابل توجهی کاهش م‌ یابد. ژاوی همیشه گفته است که جایگزینی برای سرخیو بوسکتس در اولویت است و ممکن است قرارداد با مارتینز متوقف شود.

غرامت مالی

این احتمال در توافقی که این بازیکن با بارسلونا دارد در نظر گرفته شده است. اگر او نتواند قرارداد ببندد، مارتینز می‌تواند در میانه بازار به دنبال تیم جدیدی باشد. در این صورت، باشگاه کاتالانی باید از نظر مالی به بازیکن غرامت بدهد. تا بدین ترتیب، نسبت درآمدش در نیوکمپ ضرر مالی نکند.

اما بارسلونا نسبت به تصویب طرح دوام خوشبین است. اما باید دید تحت چه شرایطی این طرح با لالیگا به نتیجه می‌رسد. این باشگاه و لالیگا سانتاندر هفته‌ها است که در حال مذاکره هستند و تاکنون نتوانسته‌اند به توافق برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *