برنامه اینتر میامی برای جذب مسی

برنامه اینتر میامی برای جذب مسی : «اینتر میامی در جستجوی یک سرمربی جدید است پس از اخیراً اخراج فیل نویل به دلیل نتایج ضعیف. و طبق گزارشات مختلف رسانه‌ها، تیم ام‌ال‌اس (ام‌ال‌اس) یک آرژانتینی را برای این کار می‌خواهد»، به نقل از روزنامه آمد.

«همچنین، ژراردو تاتا مارتینو بعد از استعفایش از سمت سرمربی تیم ملی مردان مکزیک به دنبال عملکرد ضعیف در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، که حتی از مرحله گروهی هم عبور نکردند، برای برعهده گرفتن این پست فرد مورد علاقه است».

«مهم است به یاد داشته باشیم که تاتا بین سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ سرمربی مسی بود، هم در بارسلونا و هم در تیم ملی مردان آرژانتین».

«با این حال، در صورتی که این اتفاق رخ دهد، ورود شماره ۱۰ آرژانتین به فوتبال آمریکا بلافاصله نخواهد بود. به عبارت لوییس عمر تاپیا، مسی در ابتدا به بارسلونا قرض داده خواهد شد تا امکان وداع رسمی او با کاتالان‌ها ممکن شود».

برنامه اینتر میامی برای جذب مسی
برنامه اینتر میامی برای جذب مسی

الهلال هم برای مسی

میرر اما نشان می دهد که تیم الهلال عربستان در رقابت برای جذب بازیکن آرژانتینی که آخرین بازی خود را برای پاری سن ژرمن انجام داد. پیروز شد.
او به جای رفتن به MLS یا اسپانیا، از حقوق زیادی در خاورمیانه برخوردار خواهد شد.
این روزنامه توضیح می دهد: «الهلال قرار است تا چند روز دیگر حضور لیونل مسی از پاری سن ژرمن را اعلام کند، زیرا این فوق ستاره برای ترک پاری سن ژرمن آماده می شود.
مسی در دو فصل گذشته در غول فرانسوی حضور داشته و عناوین پیاپی لیگ 1 را کسب کرد. اما پایان دوران حضور او در پاریس با اعتراض هواداران همراه شد و بسیاری از آنها قهرمان جام جهانی را هدف گرفتند زیرا پی اس جی بار دیگر نتوانست قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.
تعدادی از تیم ها برای جذب بازیکن آزاد مسی با هم رقابت می کنند که الهلال یکی از پیشتازان این تیم است. تیم لیگ حرفه ای عربستان به مسی پیشنهاد داده است که قراردادی رکوردشکنی برای پایان دادن به دوران حرفه ای خود در خاورمیانه داشت باشد.

لوریس تصمیم گرفت تاتنهام را ترک کند

به نظر می رسد هوگو لوریس، دروازه بان 36 ساله تاتنهام، پس از اینکه تصمیم گرفت احتمالاً می خواهد ترک کند، شمال لندن را ترک خواهد کرد.
او با انتقال به نیس در ارتباط بوده است، اما با تیم فعلی خود مذاکره خواهد کرد، زیرا او یک سال از قرارداد فعلی خود باقی مانده است.
سان گزارش داد: «هوگو لوریس فاش کرد که می خواهد. تاتنهام را در تابستان پس از رسید به «پایان یک دوران» در شمال لندن ترک کند.
لوریس یک سال دیگر از قراردادش با اسپرز باقی ماند. اما به دنبال یک فصل پرتلاطم که به دلیل اشتباهات بین دو تیم تحت تاثیر قرار گرفته بود. با جدایی همراه است.
“دروازه بان قویاً گفت که حقیقتی در گمانه زنی های نقل و انتقالات وجود دارد زیرا او اعتراف کرد که “میل به چیز دیگری” است.
با این حال، کاپیتان سابق فرانسه هنوز کاملا تصمیم خود را نگرفته است و در تابستان با تاتنهام مذاکره خواهد کرد.

برنامه اینتر میامی برای جذب مسی
برنامه اینتر میامی برای جذب مسی

خطر ممکن است پس از خروج واقعی بازنشسته شود

ادن هازارد با توجه به سابقه مصدومیت این بازیکن 32 ساله ممکن است با بازنشستگی روبرو شود. وینگر بلژیکی در رئال مادرید با مشکل مواجه شد و یک سال زودتر توسط باشگاه اسپانیایی آزاد شد.
این امر او را آزاد می‌گذارد تا به یک طرف دیگر بپیوندد. اما میل معتقد است که ممکن است موافقت با انتقال به طرف دیگر دشوار باشد.
این نشریه ادامه داد: «طلسم کابوس‌آمیز ادن هازارد در رئال مادرید سرانجام پس از توافق. دو طرف برای فسخ قرارداد او در روز شنبه به پایان خواهد رسید.
وینگر بلژیکی از زمان پیوست. به چلسی در سال 2019، نتوانست انتظارات را برآورده کند و امسال تنها 6 بازی در لیگ برتر اسپانیا انجام داد.
باشگاه رئال مادرید در بیانیه‌ای در وب‌سایت خود گفت: رئال مادرید و ادن هازارد به توافق رسید. که بر اساس آن بازیکن از 30 ژوئن 2023 از باشگاه آزاد خواهد شد.
از آنجایی که در چند سال گذشته با مصدومیت‌ها دست و پنجه نرم کرد. جای تعجب نیست که برخی از تیم‌ها تمایلی به قمار دیگری با بازیکن بلژیکی نداشته باشند.

Hesam
4 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *