شغل جورجینا

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز پس از قرار کوتاهی در سال 2016، برای مدت طولانی از سال 2017 با هم بودند. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد شریک زندگی ستاره النصر بدانید از جمله سن، شغل، ملیت، دارایی خالص و غیره آورده شده است.

جورجینا رودریگز، دوست دختر کریستیانو رونالدو ، یکی از ثروتمندترین بازیکنان فوتبال/فوتبال در جهان است. با این حال، این مدل و اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی، مانند شریک ستاره النصرش ، ثروت قابل توجهی به دست آورده است  .

نوشته شده در ورزشی.

شغل جورجینا
شغل جورجینا

جورجینا رودریگز چند سال دارد؟

جورجینا رودریگز هرناندز (جورجینا رودریگز) 29 ساله است. او متولد 27 ژانویه 1994 است.

شغل جورجینا رودریگز چیست؟

جورجینا رودریگز در حوزه اینفلوئنسری و مدل بودن فعالیت دارد. و درآمد او از دریافت تبلیغات برای پیج کاری اش میباشد.

او در عین حال نیز یک دنسر(رقاص) با مهارت میباشد.

درصد زیادی از درآمد او مقدار پولی است که از ستاره پرتغالی دریافت میکند.

دارایی او

جورجینا رودریگز ارزش خالص ، بیوگرافی، همسر، سن، قد، وزن، درآمد و بسیاری از جزئیات دیگر را می توان در این صفحه بررسی کرد.  جورجینا رودریگز یک اینفلوئنسر اسپانیایی است که دارایی خالص آن 13 میلیون دلار است . بعضی ها او را می شناسند چون مدل بوده است. برخی او را به این دلیل می شناسند که همسر یک فوتبالیست مشهور جهان است. برخی او را می شناسند زیرا زمانی یکی از زیباترین زنان اسپانیا بود. ما در مورد جورجینا رودریگز صحبت می کنیم. مردم جورجینا رودریگز را به خاطر شوهرش می شناسند،کریستیانو رونالدو. اما جورجینا رودریگز هویت خودش را دارد.

او به اندازه شوهرش ثروتمند نیست، اما به هیچ وجه فقیر نیست. او همچنین به دلیل دفاع از همسرش با انتقاد فعالان حقوق زنان روبرو شده است. زمانی که اتهامات سوء رفتار جنسی علیه کریستیانو، رونالدو مطرح شد. او کسی بود که در کنار شوهرش ایستاده بود. فعالان حقوق زنان از آن زمان به بعد این موضوع را برای او مطرح کرده اند. او به شدت توسط هر کسی و همه به خاطر این موضع مورد انتقاد قرار گرفت.

او مدیون رونالدو و نتفلیکس است

جورجینا تمام محبوبیت خود را مدیون پارتنر معروفش ستاره پرتغال کریستین رونالدو میباشد. زیرا اگه او با رونالدو که رکورد دار ترین فالوور در اینستاگرام را دارد، در رابطه نبود شانسی برای بدست آوردن فالوور های میلیونی نداشت.

حال او پس از فیلم ساخته شده در نتفلیکس به نام (من جورجینا هستم)، توانسته فالوور های خود را به 49 میلیون برساند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *