شانس بزرگ ایران با دوم شدن برزیل

تیم فوتبال نوجوانان زیر 17 سال ایران در رقابت های جام جهانی 17 ساله ها شرکت کردند. و در مقابل برزیل شاهکار کردند و توانستند از گروه خود صعود کنند. و در مرحله یک هشتم نهایی در مقابل مراکش قرار می گیرند. شاگردان حسین عبدی خوش شانس هستند که تیم دوم جدول گروه مرگ جام جهانی نشده اند. در ادامه سایت ورزشی با شانس بزرگ ایران با دوم شدن برزیل همراه شوید.

 

شانس بزرگ ایران با دوم شدن برزیل

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال نوجوانان ایران در صورت زدن 4 گل دیگر به نیوکالدونیا در آخرین مسابقه مرحله گروهی به جایگاه دوم جدول گروه C جام جهانی زیر 17 ساله ها می رسیدند. البته این اتفاق باعث ناراحتی سرمربی شد. اما در ادامه با اعلام قرعه بعدی تیم ایران این نگرانی کامل رفع شد. ملی پوشان نوجوان ایران به عنوان یکی از تیم های برتر سوم در بین گروه های 6 گانه جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را بدست آوردند. البته نباید از بروز چنین اتفاقی ناراحت شد. زیرا در صورت رسیدن به رتبه دوم به جای برزیل  حتی صدرنشینی به جای انگلستان. مسیر سخت تری تا رسیدن به نیمه نهایی را داشتند.

لیست جدید تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران

شاگردان حسین عبدی اگر به جای برزیل در جایگاه دوم جدول گروه مرگ قرار می گرفتند. زمان استراحت کمی داشتند و به جای روز سه شنبه، دیروز دوشنبه اولین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر 17 سال را از ساعت 12:30 به وقت تهران در یک شهر متفاوت برگزار می کردند.

شانس بزرگ ایران با دوم شدن برزیل

 

قطعا جانشینی نوجوانان ایرانی به جای تیم برزیل در جایگاه دوم جدول گروه C علاوه بر اینکه مدت زمان کمی به آنها برای انجام مسابقه مرحله حذفی می داد. آنها باید روبروی تیم سرسخت اکوادور قرار می گرفتند. که بعد از آن هم در دور یک چهارم نهایی بازی سخت و دشواری احتمالا در مقابل آرژانتین داشتند. یک راه بسیار سخت و پرپیچ و خم که جلوی روی خود می دیدند. اما با قرار گیری در رتبه سوم جدول کار آنها راحت تر شد و زمان استراحت بیشتر یبه شاگردان حسین عبدی می دهد.

mohamadnd
21 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *