همدردی بزرگان سرخابی با سرمربی اسبق استقلال

جمع زیادی از بزرگان فوتبال استقلال و پرسپولیس با سرمربی سابق آبی پوشان پایتخت همدردی نمود. مجید نامجو مطلق مادرش را چند روز قبل از دست داد. و در غم ایشان سیاهپوش شده است. در ادامه سایت ورزشی با مطلب همدردی بزرگان سرخابی با سرمربی اسبق استقلال همراه ما باشید.

 

همدردی بزرگان سرخابی با سرمربی اسبق استقلال

به گزارش سایت ورزشی، مجید نامجو مطلق مربی و سرمربی سابق استقلال در غم از دست دادن مادرش عزادار شد. و با چشم هایی اشکبار گوهر زندگی خودش را به منزلگاه ابدی مشایعت کرد. مراسم تشییع این بانوی محترمه در شهرستان برگزار شد. و ظهر جمعه نیز مجلس ختم به همراه خانواده نامجو مطلق در تهران برگزار شد. و جمع زیادی از بزرگان فوتبال کشورمان نیز در آن حضور یافتند.

همدردی بزرگان سرخابی با سرمربی اسبق استقلال

سرمربی تیم ملی و دستیارش

امیر قلعه نویی از جمله چهره های دوست داشتنی فوتبال ایران که در حال حاضر نیز سرمربی تیم ملی می باشد به رسم عادت در مجلس ترحیم حضور پررنگی دارد. ایشان برای عرض تسلیت به مسجد الغدیر آمد. و با نامجو مطلق دیدار کرد. هومن افاضلی یکی از دستیاران ایشان نیز در مسجد حضور یافت.

 

حضور پررنگ آبی و قرمز

برخی از قدیمی های استقلال و پرسپولیس نیز در این مراسم عزاداری حضور یافتند. حسن روشن، بهتاش فریبا، حمید استیلی ، بهروز سلطانی، رضا نعلچگر، سعید مراغه چیان، محمد پنجعلی ، میرشاد ماجدی، کریم شاهرودی، علی موسوی. علی شوری، روح الله عباد زاده، پرویز مظلومی، علی نیکجو، اصغر حاج علی گل، ناصر عباسی. محسن گروسی ، مهدی حاج محمد، حسین ترابپور و … از جمله این افراد حاضر در مسجد بوده اند.

 

جواد زرینچه تماس گرفت

جواد زرینچه زوج مجید نامجو مطلق در استقلال و تیم ملی بوده است. خیلی از افراد در مسجد به دنبال آقا جواد بودند. اما خبری از ایشان نبود و برای غیبتش نیز دلیل کاملا موجه داشت. او به همراه آریو اسلامشهر برای برگزاری لیگ آزادگان به تبریز سفر نمود و به همین خاطر در تماس تلفنی با نامجو مطلق به همدردی پرداخت.

 

پیام ویژه مدیرعامل

علی خطیر مدیر عامل استقلال نیز با فرشید سمیعی یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه در مراسم حضور یافتند و به نمایندگی از آبی ها تسیلت گفتند. خطیر پیام تسلیت جواد نکونام و دیگر اعضای کادر فنی آبی ها را به آقا مجید ارسال نمود و اعلام کرد که خیلی ها دلشان می خواست در این مراسم شرکت کنند، اما به دلیل بازی استقلال نمی توانستند تیم را رها کنند. نامجو نیز از خطیر تشکر کرد و برای آنها آرزوی موفقیت داشت.

 

نماینده داوران

در میان جمعیت چهره حسین عسگری داور قدیمی و پیشکسوت فوتبال کشورمان دیده شد. حتما افراد دیگری نیز در مراسم مادر نامجو مطلق حضور داشتند که اسم آنها به طور سهوی از قلم افتاد. از تمام عزیزان در این زمینه عذر می خواهیم و ضایعه درگذشت بانوی محترمه را به آقا مجید و خانواده گرامی تسلیت عرض می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *