مذاکرات ناپولی با آنتونیو کونته

آنتونیو کونته سرمربی ایتالیایی یکی از گزینه های اصلی هدایت باشگاه ناپولی ایتالیا به حساب می آید. گزارشاتی در چند روز اخیر مطرح شده که نشان می دهد. مذاکرات ناپولی با آنتونیو کونته در حال انجام است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

مذاکرات ناپولی با آنتونیو کونته

به گزارش سایت ورزشی به نقل از جانلوکا دی مارتزیو ، احتمال اخراج شدن رودی گارسیا از تیم ناپولی ایتالیا وجود دارد. اورلیو دی لورنتیس رئیس باشگاه ایتالیایی تماس های اولیه با آنتونیو کونته به عنوان جانشین احتمالی گارسیا انجام داده است. البته هنوز مشخص نیست که سرمربی سابق تیم های یوونتوس ، چلسی ، اینتر و تاتنهام روی نیمکت پارتنوپی علاقه دارد. یا نه و اینکه چه مقدار هزینه دستمزد و حقوق این مربی می باشد. البته گزینه های دیگری نیز در این زمینه مطرح شده که در حال حاضر قهرمان فصل قبل سری آ را متقاعد نکرده است. در حالی که شایعات مربوط به بازگشت والتر ماتزاری نیز تایید نشده است. بنابراین به نظر می رسد فقط اگر کونته برای حضور در ناپولی چراغ سبز نشان دهد. گارسیا اخراج می گردد.

مذاکرات ناپولی با آنتونیو کونته

کونته به سری آ می آید؟

فابریتزیو رومانو یکی از خبرنگارهای معروف ایتالیایی است. که در زمینه نقل و انتقالات مربیان و بازیکنان فوتبال گزارش تهیه می کند. او گفت اولین تماس رسمی سران ناپولی با کونته برقرار شده است. امروز با آنتونیو تماس گرفتند و مذاکرات با گفتگوی مستقیم طرفین دنبال شد. تا سران پارتنویی متوجه شوند که آیا او می تواند گزینه مناسب برای جایگزینی رودی گارسیا باشد. یا خیر! البته تصمیم نهایی اتخاذ نشد. زیرا نکات مهمی در این زمینه وجود دارد. که قبل از پیشرفت مذاکرات با کونته باید درباره آنها صحبت کرد.

صبح امروز میل اسپرت در خبری مدعی شد. گراهام پاتر سرمربی اخراجی چلسی نیز زیر نظر دی لورنتیس قرار دارد. و او هم از جمله گزینه های رئیس ناپولی است. بعد از قهرمان شدن ناپولی در فصل قبل سری آ با لوچیانو اسپالتی ، این مربی کهنه کار به دلیل اختلاف با دی لورینتیس از سمت خودش کناره گیری نمود. مالک ناپولی در تصمیم عجیب رودی گارسیا سرمربی اخرجای النصر عربستان را جایگزین اسپالتی کرد. حالا گارسیا در ناپل روزهای تلخی را سپری می‌کند. و بازیکنان تیم هم رابطه خوبی با او ندارند. این عوامل در کنار نتایج ضعیف جایگاه گارسیا را در خطر قرار داد. و او در آستانه یک اخراج دیگر قرار بگیرد.

mohamadnd
11 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *