بازگشت جیدون سانچو به دورتموند هر روز جدی‌تر می‌شود

دورتموند در نظر دارد با فروش قرضی جیمی بینو-گیتنز فضا را برای بازگشت جیدون سانچو به دورتموند باز کند. اما آیا سانچو منچستر یونایتد را ترک می‌کند؟

بازگشت سانچو به باشگاه نوجوانی‌اش

بینو -گیتنز در این فصل تنها دو بازی لیگ را برای دورتموند آغاز کرده است.

ستاره جوان انگلیس ممکن است با قراردادی قرضی به این تیم منتقل شود.

دورتموند می خواهد سانچو را در ژانویه به باشگاه بازگرداند.

بیشتر بخوانید: وینیسیوس جونیور با رئال مادرید تمدید کرد

بازگشت جیدون سانچو به دورتموند هر روز جدی‌تر

بروسیا دورتموند آماده است تا به جیمی بینو-گیتنز اجازه دهد تا در ژانویه به صورت قرضی نقل مکان کند. زیرا آنها همچنان به بررسی دیدار احتمالی با جیدون سانچو ادامه می دهند.

دورتموند شروع خوبی در فصل بوندسلیگا داشته و در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد. این تیم هنوز شکست نخورده است. اما اعتقاد باشگاه این است که برای تلاش واقعی برای عنوان قهرمانی به چیزهای بیشتری نیاز است. بخش هجومی تیم ظاهراً بیشتر از نقاط دیگر احتیاج به تقویت دارد.

در نتیجه، دیدار مجدد احتمالی با سانچو، که پس از دعوای عمومی او با سرمربی تیم اریک تن هاگ در منچستریونایتد یخ زده باقی مانده است، بخشی از برنامه های دورتموند برای پنجره نقل و انتقالات ژانویه است.

یونایتد آماده جدایی دائمی اوست. اما پذیرفتن قرارداد قرضی محتمل ترین گزینه برای سانچو است. اگرچه بسیاری از موارد به خواسته های مالی شیاطین سرخ بستگی دارد. زیرا دورتموند تلاش می کند تا درصد قابل توجهی از دستمزد فعلی سانچو را تامین کند. البته بازیکن انگلیسی نیز باید موافقت کند. اما ظاهراً او نیز مشتاق این تغییر در زمستان است.

بیشتر بخوانید: شایعات پیوستن کوین دی بروینه به النصر عربستان چقدر جدی است؟

سانچو با بازگشت به دوتموند می‌تواند دوباره فوتبال بازی کند
سانچو با بازگشت به دوتموند می‌تواند دوباره فوتبال بازی کند

قرداد قرضی، تنها راه نجات سانچو

به گزارش “ورزشی“، قرارداد قرضی بلندمدت یک گزینه است. دورتموند نیز مشتاق این گزینه است. اما آنها همچنین باید برای این بازیکن 23 ساله جا باز کنند. از این رو، باید برخی از مهاجمان فعلی خود را قرضی رها کنند.

یوسوفا موکوکو به خاطر وضعیت فعلی خود در تیم آشفته است و قرار است به صورت قرضی در دسترس باشد. در حالی که ستاره جوانان انگلیس، بینو-گیتنز، یکی دیگر از افرادی است که به طور منظم به فوتبال بیشتری نیاز دارد. او تنها دو بازی لیگ را آغاز کرده است.

سانچو و باینو-گیتنز نیز ایجنت‌های یکسانی دارند. این می‌تواند کمکی برای دستیابی به یک معامله و توافق دو طرفه باشد.

دورتموند فقط برای بینو-گیتنز که اخیرا قرارداد بلندمدت جدیدی امضا کرده است، به صورت قرضی اقدام خواهد کرد. این بازیکن 19 ساله می تواند به خارج از کشور نقل مکان کند. او شاید به انگلیس برود. جایی که مدتی را در ردینگ و منچسترسیتی گذرانده است، اما قرضی در بوندسلیگا محتمل ترین گزینه به نظر می‌رسد.

نمایندگان سانچو فعلاً در حال ارزیابی گزینه های او برای ژانویه هستند. اما در این مرحله هنوز معامله ای انجام نشده است. علاقه از جاهای دیگر آلمان نیز وجود دارد، در حالی که باشگاه هایی از ایتالیا، اسپانیا و انگلیس همگی مشتاق هستند. همچنین انتظار می رود که مقامات عربستان سعودی پس از تعقیب سانچو در اوایل این فصل، دوباره علاقه خود را افزایش دهند.

Pooria
1 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *