تمرین اختصاصی جهانبخش در تیم ملی

تمرین اختصاصی جهانبخش در تیم ملی ، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با حضور تمام بازیکنان امروز رسما برگزار شد. ملی پوشان ایران صبح روز یکشنبه(امروز) با حضور در دو مرکز خیریه ساعت های متفاوت را سپری نمودند. عصر امروز نیز تمرینات خود را شروع کردند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

تمرین اختصاصی جهانبخش در تیم ملی:

تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 4 عصر امروز تمرینات خود را شروع کرد. قلعه نویی بازیکنان خود را قبل از بازی با کنیا فراخواند تا به آنها تمرین دهد. یکی از بازیکنان که بازی قبلی با روسیه را از دست داد جهانبخش بود. امروز این بازیکن لژیونر در کنار سایر افراد به تمرین پرداخت.

تمرین اختصاصی جهانبخش در تیم ملی

تمرینات بازیکنان فوتبال زیر نظر امیر قلعه نویی با برنامه های تهاجمی اختصاصی انجام شد. یکی از مهم ترین مواردی که امیرخان تاکید کرده بودند انجام کارهای تاکتیکی با کمترین ضربات به توپ بود. همچنین حمید مطهری و مجبتی سر آسیابی نیز در مرکز ملی فوتبال حضور پیدا نمودند و تمرینات بازیکنان ملی را از نزدیک مشاهده کردند. این دو شخص با استقبال گرم امیر قلعه نویی در زمان حضور در تمرینات روبرو شدند.

 

تذکر های قلعه نویی به بازیکنانش و تمرینات اختصاصی جهانبخش

به گزارش ورزشی ، بازیکنان تیم ملی از عصر امروز تمرینات خود را در مرکز فوتبال انجام داده اند. تمرینات راس ساعت مقر در سالن پک شروع شد و بازیکنان ایران بعد از چند دقیقه در زمین چمن شروع به تمرین کردند. تمرینات کاملا تاکتیکی زیر نظر سرمربی جدید تیم ملی انجام گشت. در این تمرین ها که همه بازیکنان فوتبال حضور داشتند و البته علیرضا جهانبخش لژیونر تیم با آسیب دیدگی جزئی روبرو شد. علیرضا بازی قبلی در مقابل روسیه را نیز از دست داده است. حالا از بقیه بازیکنان جداگانه زیر نظر فیزیوتراپ تیم تمرینات تخصصی انجام داد.

تذکر های قلعه نویی به بازیکنانش

در تمرینات تیم ملی و انجام حرکت های تاکتیکی قلعه نویی چندین بار کار تمرین را قطع نمود و نکات مورد نظر را به بازیکنان خود گوشزد کرد. در این مسابقه پاس های سرعتی و افزایش تمرکز از موارد تاکیدی سرمربی تیم بوده است. امروز چهار دروازه بان تیم ملی بعد از حضور در کلاس آنلاین زیر نظر مربی دروازه بان های تیم پاری سن ژرمن آلین دینکا تمرینات تخصصی را انجام دادند. همچنین نایب رئیس تیم ملی مهدی محمدنبی و طهورث حیدری عضور هئیت رئیسه و هدایت ممبینی نیز در تمرینات تیم ملی حاضر شدند و از نزدیک آن را دنبال کرده بودند.

 

"</p

آیا علیرضا جهانبخش دیدار در مقابل کنیا را از دست داده است؟

جهانبخش به دلیل مصدمیت جزئی، بازی دوستانه تیم فوتبال ایران در برابر روسیه را از دست داده بود. حالا با وجود آسیب دیدگی احتمال اینکه مسابقه با کنیا را نیز غایب وجود دارد. تیم ملی فوتبال کشورمان روز پنج شنبه 3 فروردین 1402 در یک مسابقه دوستانه و جذاب در برابر روسیه در روزشگاه آزادی قرار گرفته بودند. این مسابقه با نتیجه 1-1 به اتمام رسید. در این مسابقه سه بازیکن نظیر مهدی ترابی ، امیر حسین حسین زاده و علیرضا جهانبخش غایب بودند.

بعد از اینکه چند روز از این مسابقه گذشته است. حالا ایران در یک مسابقه با کنیا قرار دارد و بازیکنانی همانند حسین زاده و ترابی به دلیل سرما خوردگی احتمال زیاد به بازی با کنیا خواهند رسید. احتمالا با صلاح دید قلعه نویی در بازی با کنیا استفاده خواهند شد.

تمرین اختصاصی جهانبخش در تیم ملی

جهانبخش به بازی با کنیا می رسد؟

علیرضا جهانبخش با آسیب دیدگی جزئی روبرو شد. عصر امروز نیز به صورت جداگانه زیر نظر فیزیوتراپ تمرینات تخصصی انجام داد. باید ببنیم که آیا دکتر شهاب می تواند او را به بازی بعد برساند. سرمربی تیم ملی امروز از آخرین وضعیت ستاره خود اطلاع یافت. این احتمال وجود دارد که لژیونر تیم ملی به دلیل جلوگیری از تشدید مصدومیت از نظر کادرپزشکی و کادر فنی تیم ملی در بازی با دوستانه مقابل کنیا غیبت داشته باشد. به نظر شما با تمرین اختصاصی جهانبخش در تیم ملی آیا او به بازی بعد می رسد؟ لطفا نظرت و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
26 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *