تماس تلفنی سردار آزمون با قلعه نویی

تماس تلفنی سردار آزمون با قلعه نویی ، سردار آزمون مهاجم لژیونر تیم ملی فوتبال ایران بعد از حضور امیر قلعه نویی در نیمکت سرمربی از تیم مرخصی گرفت. همین موضوع باعث سوء تفاهم و به وجود آمدن شایعت مختلفی شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

جزئیات تماس تلفنی سردار با امیر قلعه نویی:

به گزارش ورزشی ، شایعات زیادی پیرامون سردار و قلعه نویی به وجود آمد. بلاخره این بازیکن تصمیم گرفت با سرمربی تیم ملی تماس بگیرد و دلایل عدم حضور خود را مستقیما به قلعه نویی بگوید. با این تماس آزمون به تمامی حاشیه های خود در تیم ملی پایان داد و برای بازی های بعدی در خدمت تیم ایران خواهد بود.

مهاجم لورکوزن آلمان با دعوت امیر قلعه نویی به تیم ملی حضور نیافت. آزمون از قلعه نویی مرخصی گرفت تا در اختیار خانواده اش باشد. او در ایام تعطیلات عید نوروز به شهر گنبد کاووس رفت تا در کنار خانمش قرار بگیرد و به دلیل مشکلات خانوادگی از حضور در اردوی تیم عذرخواهی کرد.

قهر و آشتی طارمی و آزمون

انتشار تصاویر والیبال بازی کردن سردار آزمون در گنبد:

بعد از اینکه سردار در شهر خودش حضور یافت به ورزش والیبال مشغول شد و تصاویری از او در سالن مسابقات والیبال منتشر شد. این عکس ها به شایعات پیرامون بازیکن فوتبال دامن زد و برخی خبرگزاری ها بیان داشتند که علت عدم حضور آزمون در تیم ملی به دلیل اختلافات با امیر قلعه نویی است.

بلاخره در یک تماس تلفنی آزمون با امیر قلعه نویی تماس تلفنی گرفت. و درباره شرایط خود و مسائل مختلف پیرامون تیم ملی در اردوی تدارکاتی فیفادی صحبت هایی را انجام داد. او درباره شرایط خانوادگی خودش با امیرخان صحبت انجام داد. و دلایل خودش را برای رفتن به سالن والیبال بیان کرد. همچنین در آخر مهاجم تیم ملی از سرمربی به دلیل عدم شرکت در اردوی تیم ملی به دلیل بارداری همسرش عذرخواهی کرد. و از تمامی حمایت های کادر فنی و سرمربی محترم تشکر نمود.

جزئیات تماس تلفنی سردار با امیر قلعه نویی

برخورد کاملا مناسب قلعه نویی با مهاجم گنبدی:

تماس تلفنی سردار آزمون با قلعه نویی نکات مثبت زیادی داشت. قلعه نویی همانند پدری دلسوز با این بازیکن کم سن و سال ایران رفتار کرد و از انتظاراتش درباره جامعه فوتبال و اهداف بی نظیرش برای کسب جام آسیا حرف هایی را مطرح نمود. قلعه نویی از آزمون گلایه کرد که چرا زودتر با او تماس نگرفت و دلیل غیبت خودش را به دیگران پیغام داده است. تمامی سوتفاهم ها پیرامون این موضوع حل شد. و سردار نیز در پایان صحبت های خودش در تلفن گفت حتما در اردوهای بعدی با قدرت کامل در اختیار قلعه نویی و تیم ایران است.

mohamadnd
26 مارس 2023

1 دیدگاه در “تماس تلفنی سردار آزمون با قلعه نویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *