پیش‌بینی ترکیب رئال مادرید برابر منچسترسیتی در بازی برگشت

با تایید آچلوتی، آنتونی رودیگر در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت. پیش‌بینی ترکیب رئال مادرید برابر منچسترسیتی را در این پست از ورزشی می‌خوانیم.

پیش‌بینی ترکیب رئال مادرید برابر منچسترسیتی

آنتونیو رودیگر رودیگر بار دیگر با ارلینگ هالند روبرو خواهد شد. این بازیکن آلمانی پس از اینکه سه شنبه گذشته غول منچسترسیتی را به طرز درخشانی کنترل کرد. جایگاه خود را در ترکیب ثابت کرد.

این را کارلو آنچلوتی پس از بازی ختافه تایید کرد. اما به یک سوال اساسی دیگر نیز منجر می شود: چه کسی برای بازی مدافع قربانی خواهد شد؟

انتخاب منطقی: رودریگو کنار گذاشته شد

به نظر می رسد این طبیعی ترین حرکت باشد. درست است که این برزیلی در فرم فوق العاده‌ای قرار دارد، اما می تواند از روی نیمکت نیز یک امتیاز باشد. نیمکت‌نشینی رودریگو از تیم می‌تواند یک هافبک قدرتمند را با مودریچ، کروس، کاماوینگا و والورده تشکیل دهد که آخری می تواند در هر لحظه نقشی رو به جلو داشته باشد.

طرح برنابئو: میلیتائو جایگاه خود را از دست می‌دهد

درک اینکه میلیتائو چقدر در عملکرد ماه گذشته افت کرده است دشوار است. این برزیلی در هر بازی یک اشتباه جدی مرتکب شده است. این‌ها به گل‌های مقابل خیرونا و رئال سوسیداد و یک ترس بزرگ مقابل اوساسونا و ختافه منجر شد.

اما توانایی مدافع شکی نیست و به نظر می رسد او به زودی به فرم خود برگردد.

یک تغییر طبیعی: آلابا روی نیمکت

زوج میلیتائو-آلابا برای آنچلوتی انتخاب اصلی است. هر زمان که امکان داشته باشد، او تیمش را بر اساس زوج دفاع میانی از دو فصل گذشته لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا ساخته است.

اما اگر این ایده با قدرت و سرعت هالند مطابقت داشته باشد، این اتریشی ممکن است ضعیف ترین مهره از سه مدافع میانی باشد.

یک اشتباه: نمیکت نشینی کاماوینگا

اگر زانوی او سالم باشد، تصور چنین سناریویی غیرممکن است. زیرا کاماویگا بهترین بازیکن فصل رئال مادرید است. قدرت، انرژی و توانایی او در شکستن خطوط، اشتباهاتی را که در 20 سالگی مرتکب شدن آنها طبیعی است، از بین برده است. نیمکت نشینی کاماویگا به اندازه کنار گذاشتن مودریچ یا کروس بعید است. چه در دفاع چپ و چه در هافبک، با آلابا در دفاع کناری، کاماویگا یک انتخاب مطمئن برای شروع است.

یک گزینه دیگر: رودریگو به جای والورده

بعید است، اما این سناریوی قابل قبول تر از غیبت کاماوینگا است. فده یک عنصر حیاتی برای آنچلوتی است، بازیکنی پرانرژی که برای نبرد آماده است. درست است که او چند هفته ای را پشت سر می‌گذارد که بازی اش در آن سطح خیره کننده‌ی ابتدای فصل نیست که در دفعات قبل به آن رسیده بود. او همچنین گزینه دیگری برای تغییر بازی از روی نیمکت خواهد بود، چیزی که باید در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *