یورگن کلوپ مصدوم شد!

طبق گزارش ورزشی لیورپول در مسابقه هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس کامبک دیدنی داشت و با نتیجه 4 بر 3 مقابل تاتنهام به پیروزی دست پیدا کرد.

لیورپول در این بازی با نتیجه 3 بر صفر پیش افتاد و حملات تاتنهام موجب شد تا در دقیقه 3+90 گل ریچارلیسون بازی را به تساوی بکشد.

یورگن کلوپ مصدوم
یورگن کلوپ مصدوم

گل دقیقه 90+5 دیگو ژوتا در نهایت لیورپول را نجات داد و شاگردان یورگن کلوپ با پیروی این مسابقه را به پایان رساندند.

 

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از این مسابقه درباره مصدومیتش، نتیجه عجیب و عملکرد بازیکنانش صحبت کرد.

فوق‌العاده شروع کردیم

شروع فوق‌العاده‌ای داشتیم، شروع بی‌نظیر. در تمام بازی تیم برتر بودیم. آنطور که بازی کردیم، آنطور که پرس کردیم، آنطور که ضد پرس کردیم دفاع کردیم، 3 بر صفر پیش افتادیم. واو، عجب بازی‌‌ای بود. برای مدت طولانی نیمه اول بهترین نمایشی بود که تا به حال انجام داده بودیم. نیمه اول خوب بود، گل خوردیم اما اولین بار بود که درست دفاع نکردیم.

جدا از این که نیمه اول خوب بود. مشکل اینجاست که تاتنهام اصلاً تغییر نمی‌کند، آن‌ها حتی در نتیجه 3-1 هم به دنبال ضد حمله بودند. آن‌ها هم دفاع می‌کنند، ضد حمله می‌کنند و ضربات ایستگاهی می‌گیرند و این کار را دشوار می‌کند.

 

مصدومیت

مطمئن نیستم که همسترینگم باشد. ممکن است عضله کشاله‌ام هم باشد. دردناک است. همسترینگ من به اندازه کافی احساس درد دارد. این مجازاتی برای رفتار نادرستم است. من برای چند روز درد دارم اما آقای تیرنی، نه.

در مورد شادی گل و کارت زرد

شادی گلم غیرضروری بود که اخطار منصفانه است اما آنچه که او وقتی به من کارت زرد داد و به من گفت، خوب نبود. اینکه او چطور به من نگاه می‌کند، من آن را نمی‌فهمم. در انگلیس هیچ کس مجبور نیست این موقعیت‌ها را روشن کند، درک آن واقعاً دشوار و دشوار است.

 

ژوتا ما را نجات داد

نیمه دوم بازی باز بود زیرا آن‌ها شروع به باور کردند یا به این باور ادامه دادند. ما در را برای آن‌ها باز کردیم و به نظر می‌رسید که آن‌ها را نیز کمی تحت فشار قرار دادیم. گل دوم آن‌ها در موقعیتی به ثمر رسید که نباید اتفاق بیفتد. گل سوم، یک ضربه ایستگاهی فشرده در دقیقه 9۳ بود و گل خوردن در این دقیقه همیشه مشکل است. خدا را شکر، دیوگو ژوتا ما را نجات داد.

sajjad
1 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *