کریم انصاری فرد در پرسپولیس

کریم انصاری فرد بازیکن و مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که جزو بمب های خبری فصل نقل و انتقالات شناخته می شود، با یک قرارداد دو ساله به پرسپولیس پیوسته است. کریم انصاری فرد در پرسپولیس می تواند عملکرد درخشانی داشته باشد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

کریم انصاری فرد بمب نقل و انتقالات:

کریم انصاری فرد بازیکن پرسابقه تیم ایران احتمالا با یک قرارداد دو ساله به پرسپولیس بپیوندد. این مهاجم فوتبال ایران جزو برترین بازیکنان یونان به حساب می آید. قرار است به طور رسمی در بعداظهر سه شنبه در هیئت فوتبال این بازیکن بررسی شود. مهاجم سابق تیم سایپا از استقلال و سپاهان نیز پیشنهاد داشت و ترجیح می دهد به پرسپولیس بیاید.

کاپیتان ساق تیم ملی فوتبال ایران قصد داشت که در فصل بعد در یک باشگاه یونانی برگردد. یکی از مهاجمان پرسابقه فوتبال ایران سابقه آقای گل لیگ و سال ها فعالیت در فوتبال اروپا را در کارنامه خودش دارد. کریم تجربیات بالایی در سه جام جهانی و سه جام ملت های آسیا در کسوت تیم ملی دارد و همچنان جزو گزینه های اصلی تیم های اروپایی است. این بازیکن اهل اردبیل با جدایی کی روش از تیم ملی فوتبال دیگر به تیم ملی دعوت نشد و یکی از مهره های اصلی تیم اومونیا قبرس به شمار می رفت. در بازی اخیرش در اومونیا عملکرد خوبی داشت و دو پاس گل داده است.

کریم انصاری فرد بمب نقل و انتقالات

مقصد کریم بلاخره مشخص شد!

در هفته های قبل رسانه ها و خبرگزاری های یونانی خبر داده بودند. که کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران قصد دارد فصل بعد در یک باشگاه یونانی قرار بگیرد. قرارداد کریم با اومونیا تا تابستان 2024 بود و بعید به نظر می رسید. که هیچ مشکلی بابت جدایی از این تیم در صورت دریافت پیشنهاد بهتر داشته باشد.

کریم انصاری‌فرد در فهرست خرید پرسپولیس؟

کریم انصاری‌فرد در فهرست خرید پرسپولیس؟! کریم انصاری فرد در پرسپولیس؟

در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره انتقال کریم انصاری فرد به لیگ ایران منتشر شده است. باشگاه پرسپولیس فعلا هیچ مذاکره ای با مهاجم ملی پوش نداشته است. با توجه به اینکه همسر انصاری فرد ملیت یونانی دارد و او علاقه مند است که ادامه فوتبالش در کشور یونان باشد. این فوتبالیست ایرانی کمتر به بازگشت دوباره به فوتبال و لیگ برتر ایران فکر می کند.

یحیی گل محمدی نیز از این موضوع کاملا آگاه است و تا این لحظه هیچ جایی در لیست سرمربی سرخ ها نداشته است. اخبار ضد و نقیض در این باره زیاد است و پرسپولیس نیز تا این لحظه مذاکره ای با این مهاجم نداشت است. همچنین باشگاه تراکتورسازی تبریز نیز یکی از باشگاه هایی است که مشتری و خواهان جدی این بازیکن 32 ساله می باشد. قطعا اگر این بازیکن موفق به عقد قرارداد با باشگاه یونانی نشود، به تراکتور یا پرسپولیس باید فکر کند. در این صورت احتمال دارد انصاری فرد تنها پیشنهادش باشگاه های ایرانی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *