کریم انصاری فرد جایی در قلعه نویی ندارد

کریم انصاری فرد جایی در قلعه نویی ندارد ، انصاری فرد مهاجم 32 ساله تیم ملی فوتبال ایران می باشد. این بازیکن سالهای درخشانی را در تیم ایران سپری کرد و توانست 96 بازی ملی در تیم داشته باشد. با آمدن امیر قلعه نویی به تیم ملی از این مهاجم دعوت به عمل نیامده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

عدم دعوت کریم انصاری فرد توسط قلعه نویی:

کریم انصاری فرد بازیکن 32 ساله تیم فوتبال ایران توانسته تا الان 96 بازی ملی داشته باشد. قطعا انصاری فرد دوست داشت که بازی های ملی خود را به عدد 100 برساند. امیر قلعه نویی به بهانه جوانگرایی در تیم ملی این مهاجم را به تیم فرا نخوانده است. ظاهرا سرمربی اصلا قصد دعوت از این بازیکن را ندارد.

ظاهرا قلعه نویی علاقه مند است که تیم ایران را جوانگرایی کند و حتی در ادامه چند لژیونر دیگر را نیز به همین بهانه خط بزند. قلعه نویی در مقابل بازی با روسیه و کنیا از بیشتر لزیونرها دعوت نمود و همه آنها را محک زد. تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی قطر نیز جزو مسن ترین و پیرترین تیم های حاضر در رقابت بود و قلعه نویی قصد دارد که به طور کامل تیم را جوان نماید.

عدم دعوت کریم انصاری فرد توسط قلعه نویی

علت عدم دعوت کریم انصاری فرد به تیم ملی چه بود؟

انصاری فرد بازیکن پرتجربه و شماره 10 تیم ملی ایران که هیچکس فکرش را نمی کرد از لیست تیم ملی قلعه نویی خط بخورد. کارلوس کی روش سرمربی اسبق تیم اعتقاد زیادی به این بازیکن فوتبال داشت و همیشه از او به عنوان یکی از بازیکنان باوفای تیم یاد می کرد و کریم همیشه در هر تورنمنتی دعوت بود. اما امیر قلعه نویی مهاجم گلزن سپاهان یعنی شهریار مغانلو را به تیم ملی دعوت کرد و اعتقاد زیای به این بازیکن دارد و به عقیده برخی ها او جزو بهترین مهاجم لیگ برتر ایران است.

علاقه امیرخان به بازیکنان قد بلند را نمی توانیم کتمان کنیم. تا الان شهریار با 8 گل زده در سپاهان جزو برترین بازیکن گلزن لیگ شده است. قلعه نویی پیش بینی می کند که این بازیکن می تواند آینده فوتبال تیم ملی باشد.

علت عدم دعوت کریم انصاری فرد به تیم ملی چه بود؟

چرا شهریار مغانلو جایگزین کریم انصاری فرد در تیم ملی شد؟

کارلوس کی روش سرمربی اسبق تیم ملی علاقه زیادی به کریم داشت اما قلعه نویی به این بازیکن چندان علاقه خاصی ندارد. قلعه نویی به دنبال یک مهاجم گلزن و تمام کننده و تاثیرگذار است و به شدت به اسم مغانلو و سبک بازی اش علاقه مند است. خیلی ها در حال حاضر اعتقاد دارند که امیر خان می داند که از چه بازیکنی دعوت کند و قطعا بازیکن تمام کننده و گلزن در تیم ملی می تواند تاثیرش را بگذارد.

شهریار در تیم پرسپولیس و سپاهان همیشه گلهای مختلفی به ثمر رسانده است. حالا نیز در سال 1402 احتمال دارد آقای گل لیگ برتر شود. حتی به زودی شاهد گلزنی برای تیم ملی ایران نیز باید توسط مغانلو باشیم.

چرا انصاری فرد به تیم ملی دعوت نشد؟

چرا انصاری فرد به تیم ملی دعوت نشد؟

انصاری فرد مهاجم شماره 10 تیم ملی فوتبال ایران و جزو بازیکنان پرطرفدار کی روش حالا توسط قلعه نویی به تیم دعوت نشده است. با تصمیم امیر قلعه نویی ، این بازیکن از اردوی تیم ملی فوتبال در فروردین ماه 1402 در طی دو بازی دوستانه خط خورده است. با توجه به اینکه قلعه نویی به بازیکنان بلند قامت و قد بلند علاقه زیادی دارد.

حالا با این تصمیم احتمالا مغانلو را به همین علت به تیم دعوت کرد تا جایش را در تیم ملی بگیرد. خط حمله تیم فوتبال ایران با قلعه نویی دچار تغییرات زیادی شده است. استفاده از سردار آزمون و مهدی طارمی نیز دستخوش تغییرات زیادی شده است. باید منتشر بمانیم ببینیم که بازی دوستانه ایران در برابر کنیا چطور پیش می رود؟ آیا قلعه نویی از مهاجمان جوان خود بهره می برد؟ در بازی با روسیه که طارمی یک گل به ثمر رساند و بازی 1-1 مساوی شد.

کریم انصاری فرد جایی در قلعه نویی ندارد

کریم انصاری فرد جایی در تیم قلعه نویی ندارد

قلعه نویی در ماه اسفند سرمربی ایران شد و بعد از 16 سال به عنوان سرمربی ایران انتخاب شد. این بازیکن قدیمی ایران و سرمربی تیم ملی درباره جوانگرایی تیم ملی گفت: من علاقه زیادی به بازیکنان جوان تیم دارم و همیشه دوست داشتم سرمربی ایران شوم و از بازیکنان زیر 30 سال استفاده کنم.

قلعه نویی در ادامه صحبت هایش گفت که: برنامه ریزی های دقیق و اصولی برای تیم ایران دارم و انشالله در ادامه مسیر آنها را ارائه خواهم کرد. بنده از تمامی مربی ها و سرمربی ها و تجربیات آنها استفاده می کنم و به فکر جوانگرایی در تیم ملی افتادم. انشالله بازیکنان نیز جواب اعتماد بنده را بدهند. قطعا بازی های سخت زیادی پیش روی ما است و باید در جام ملت های آسیا حتما جزو برترین تیم های آسیا باشیم و انشالله بعد از چند سال بتوانیم قهرمان قاره کهن شویم.

به نظر شما چرا قلعه نویی از بازیکنانی همانند کریم در تیم ملی دعوت نکرد؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها مطرح نمایید. شاید در آینده نزدیک برخی دیگر از بازیکنان نیز از لیست تیم خط بخورند. فعلا هیچ چیز مشخص نیست و احتمال اینکه بازیکنان جوانتر دیگری به تیم دعوت شوند زیاد است.

mohamadnd
27 مارس 2023

1 دیدگاه در “کریم انصاری فرد جایی در تیم قلعه نویی ندارد

  1. سلام. کریم انصاری فر باید دعوت می شد و هم بهترین بازیکن هست و تجربه اش زیاده .سنش که زیاد بالا نبود و سرمربی هم علی دایی بود بهتر بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *