روزه داری کریم بنزما

روزه داری کریم بنزما ، یکی از بازیکنان مسلمان فرانسوی شاغل در لالیگا اسپانیا بنزما است. این بازیکن مسلمان آداب روزه داری و نماز خواندن را به جای می آورد. اعتقادات خاصش همیشه در فضای مجازی مطرح است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

کریم بنزما بازیکن مسلمان و اهل روزه :

ستاره مسلمان باشگاه رئال مادرید چند دقیقه قبل از شروع بازی افطار نمود و توانست در لیگ قهرمانان اروپا تاریخ سازی نماید. به گزارش ورزشی ، در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در کشور انگلستان در مقابل چلسی یک پیروزی ارزشمند بدست آورد. رئال توانست یک گام بزرگ برای صعود به رقابت نیمه نهایی بردارد. کریم در این دیدار یک شاهکار فوق العاده انجام داد و توانست در برابر پاری سن ژرمن هت تریک نماید و 3 گل تیمش را به ثمر رساند.

کریم بنزما بازیکن مسلمان و اهل روزه

این بازیکن نوک حمله رئال نقش مهمی در پیروزی های باشگاه رئال مادرید دارد. در بازی دیشب در مقابل بارسلونا در ال کلاسیکوی جام حذفی اسپانیا نیز توانست هت تریک کند. آمار فوق العاده اش حتی در ماه رمضان تمام نشدنی است. شاید برخی فکر کنند روزه باعث ضعیف بازیکنان فوتبال شود. اما درباره کریم این موضوع صحت ندارد و تنها 13 دقیقه قبل از شروع بازی روزه اش را باز می کند.

 

روزه داری کریم بنزما

کریم بنزما بازیکن فرانسوی و مسلمان تیم رئال به روز داری بسیار پایبند است. او تنها 13 دقیقه قبل از شروع بازی افطار می کند. او نشان داد که روز داری هیچ مشکلی در روند بازی اش ایجاد نمی کند و حتی آرامش خاصی می دهد و توانست یک نمایش بی نقص و فوق العاده در فوتبال به ثبت برساند. بنزما تنها فرانسوی تاریخ فوتبال است که در یک فصل لیگ قهرمانان بیش از 10 گل زده است.

روزه داری کریم بنزما

همچنین کریم در این فصل 36 گل برای رئالی ها به ثبت رساند و بیشتر از هر زمان دیگری برای تیمش گل زده است. در 50 گل تیم اسپانیایی تاثیرگذار بوده است.

 

چرا کریم بنزما روزه می گیرد؟

کریم Benzema بازیکن و کاپیتان مادریدی ها برنده توپ طلای بهترین فوتبالیست سال 2022 شد. در ایام ماه مبارک رمضان نیز همیشه روزه می گیرد. چه در مستطیل سبز و چه بیرون از زمین محبوبیت خاصی دارد. همیشه در ایام رمضان تصاویری از خودش در زمان نماز صبح یا افطار در رسانه ها منتشر می کند.

نشریه الریاضیه در این زمینه نوشت: نماز و روزه داری کریم بنزما در خارج از ورزشگاه هم مثل درون زمین بود و در همه جا بهترین است. کریم عکس های خودش را منتشر می کند و در حالی که نماز صبح و افطار می کند. او با توه به اعتقاداتی که به دین مبین اسلام دارد همیشه در هر ماه مبارک روزه می گیرد.

چرا کریم بنزما روزه می گیرد؟

کریم بنزما: رمضان بخشی از زندگی و دینم است

کریم همیشه از حال خوبش با روزه داری بیان می کند. او تاکید کرد که هیچ مشکلی با روزه داری ندارد و کاملا به آن پایبند است. بنزما مهاجم فرانسوی رئالی ها گفت: حالا ماه مبارک بخشی از زندگی ام محسوب می شود. این بازیکن گلزن گفت: رمضان و روزه گرفتن هیچ تاثیری بر روی تمرینات بنده ندارد. رمضان بخشی از زندگی من به حساب می آید. من اصلا مشکلی با روزه داری ندارم و زمانی که روزه می گیرم حال درونی ام خوب است و واقعا حس خوبی به من دست می دهد.

روزه داری کریم بنزما

بنزما بهترین روزهای فوتبالی خود را تجربه می کند و در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا قرار دارد. حتی در بازی دیشب در مقابل بارسلونا در ال کلاسیکو جام حذفی کوپا دل ری نیز موفق شد هت تریک کند. در این هفته های ماه مبارک رمضان دوباره موفق به هت تریک شده است و به آمار فوق العاده خودش در لالیگای اسپانیا ادامه می دهد. لطفا نظرات و دیدگاه های تان را درباره روزه داری کریم بنزما در کامنت ها مطرح نمایید.

روزه داری کریم بنزما

mohamadnd
6 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *