کاوه رضایی سپاهانی‌ها را تهدید کرد!

کاوه رضایی پیام مهمی درباره آخرین دقیقا برنامه شب قبل فوتبال برتر به اطلاع علاقه مندان به فوتبال رساند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. کاوه رضایی سپاهانی‌ها را تهدید کرد!

 

کاوه رضایی سپاهانی‌ها را تهدید کرد!

به گزارش سایت ورزشی، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در شرایطی روز قبل موفق شد در مقابل شمس آذر از پیام نیازمند، رضا شکاری و رضا اسدی استفاده کند. که مجبور شد اسم این سه تا بازیکن شامل کاوه رضایی، احسان پهلوان، هادی محمدی بودند را خط بزند. این موضوع بر طبق انتظارات با ناراحتی این سه بازیکن همراه شد و کاوه رضایی این ناراحتی را شب قبل علنی کرد. این اقدام بر طبق میل این سه تا فوتبالیست رقم نخورد و شب قبل کاوه رضایی در مقابل فولاد خوزستان و هوادار موفق به گلزنی شد. با ارسال پیامی به محمد حسین میثاقی از او خواست که اعلام کند فسخ قراردادش یکطرفه انجام شده و حق و حقوق خود را بر طبق قرارداد 2 ساله امضاء شده و به طور کامل از سپاهان طلب دارد. یکی از چالش های مورایس در پنجره نقل و انتقالات زمستانی تهیه لیست خروجی و ورودی است که باید هر چه زودتر در اختیار مدیران باشگاه قرار دهد تا تکلیف این سه بازیکن مشخص شود.

فوری: سپاهان سه ستاره خود را می‌فروشد!

ناراحتی کاوه رضایی در برنامه تلویزیونی:

کاوه رضایی بازیکن تیم سپاهان در آخرین دقایق برنامه فوتبال برتر از رفتارهای مسئولان باشگاه سپاهان انتقاد کرد. رضایی گفت: «من و چند بازیکن دیگر با وجود اینکه در فصل گذشته عملکرد خوبی داشتیم، امسال در لیست مازاد قرار گرفتیم. این موضوع برای ما بسیار ناراحت کننده است. ما از باشگاه سپاهان انتظار داشتیم که با ما رفتار عادلانه داشته باشد.» او ادامه داد: «اگر باشگاه سپاهان به این وضعیت ادامه دهد، ما مجبور می شویم که از طریق قانونی پیگیری کنیم.» اظهارات رضایی با واکنش های زیادی از سوی هواداران و کارشناسان فوتبال مواجه شد. برخی از کارشناسان معتقدند که رضایی حق دارد از رفتار باشگاه سپاهان ناراحت باشد. برخی دیگر نیز معتقدند که رضایی باید با آرامش بیشتری این موضوع را پیگیری کند. باید دید که در نهایت این ماجرا به کجا خواهد رسید. آیا باشگاه سپاهان با رضایی و سایر بازیکنان مازاد به توافق می رسد یا اینکه این موضوع به حواشی بیشتر منجر خواهد شد؟

mohamadnd
3 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *