طعنه تند رضا عنایتی به جواد نکونام!

رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از بازگشت از سفر قصد دارد پاسخ جواد نکونام را بدهد. او فعلا به سرمربی استقلال طعنه زده است. در ادامه سایت ورزشی با طعنه تند رضا عنایتی به جواد نکونام! همراه شوید.

 

طعنه تند رضا عنایتی به جواد نکونام!

به گزارش سایت ورزشی، آخرین مسابقه پیکان در نیم فصل اول، مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی رقم خورد. این دیدار با شکست خودروسازان به پایان رسید. مسابقه ای پر حاشیه و جنجالی که از بازی گرفته تا سالن کنفرانس به حواشی کشیده شده بود. یکی از حاشیه های عجیب این مسابقه، سخنان سرمربیان دو تیم بر علیه یکدیگر بوده است. طعنه های دو طرفه که جنجال جالبی در فوتبال ایران ایجاد کرد و پای افراد دیگری را نیز به این دعوا باز نمود. پشت پرده این درگیری رسانه ای تا حدودی البته لو رفت. بعد از آن عنایتی سکوت کرد و جواب نکونام را نداد. آنهم در شرایطی که همه انتظار داشتند آقای گل سابق لیگ برتر در مقام پاسخگویی قرار بگیرد. اما ظاهرا سرمربی پیکان راهی سفر شد و دوست ندارد در این شرایط پیگیر حواشی باشد.

محرومیت فوری جواد نکونام

فعلا رضا دوست دارد تمام وقت خود را در کنار خانواده بگذراند و قصد دارد بعد از بازگشت به ایران سکوت خود را بشکند و پاسخ محکمی به اظهارات جواد نکونام بدهد. عنایتی دعوت به مصاحبه از طرف خبرنگارها را به روزهای آینده موکول نمود و گفت: «به زودی، وقتی به تهران برگردم، جواب پیشکسوت پاس را می‌دهم!». آخرین مسابقه فوتبال پیکان و استقلال در چارچوب لیگ برتر فوتبال ایران به هفته های قبل باز می گردد که با نتیجه 2-1 به نفع آبی های تهرانی به اتمام رسید. پس از این دیدار، جواد نکونام، سرمربی استقلال، در مصاحبه‌ای با اشاره به عملکرد رضا عنایتی، سرمربی پیکان، گفت: «آقای عنایتی هنوز به اندازه کافی تجربه ندارد و باید بیشتر تلاش کند.»

رضا عنایتی نیز در واکنش به این اظهارات نکونام، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «به زودی، وقتی به تهران برگردم، جواب پیشکسوت پاس را می‌دهم!». عنایتی که در حال حاضر در سفر به امارات متحده عربی است. با این حال، باید دید که عنایتی در پاسخ به نکونام چه خواهد گفت. آیا او نیز به نکونام توهین خواهد کرد یا اینکه با سخنانی منطقی، به این حواشی پایان خواهد داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *