تیم فوتبال زنان خاتون بم در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال زنان خاتون بم در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است. در این پست از ورزشی، واکنش سرمربی تیم را در این باره می‌خوانیم.

واکنش مرضیه جعفری به گروه مرگ مسابقات

سرمربی تیم فوتبال زنان خاتون بم به قرعه جام باشگاه های زنان آسیا واکنش نشان داد. وی گفت در گروه بسیار بسیار دشواری قرار گرفتیم. می‌توان گفت گروه ما «گروه مرگ» مسابقات است.

مرضیه جعفری تیم فوتبال زنان خاتون بم در مصاحبه‌ای در مورد قرعه‌کشی گفت: نکته مثبت این قرعه کشی قرار گرفتن ما در برابر تیم های بزرگ آسیا است. اینکه خاتون بم شروع آسیایی اش را با چنین تیمهای باکیفیتی دارد برای آینده این باشگاه مفید و تاثیرگذار خواهد بود.

مرضیه جعفری در مورد کیفیت تیمهای هم گروه خاتون بم گفت: تیم سیدنی استرالیا بازیکنان بزرگ لژیونر در فوبتال اروپا دارد. بازیکنانی که در جام جهانی زنان بازی کرده اند. تیم کره ای هم شرایطی مشابه با این تیم استرالیایی دارد. تیم ازبکستانی هم تیم بسیار باکیفیتی است که سال گذشته با آنها بازی کردیم. از کیفیت بالای آنها به خوبی اطلاع داریم.

گروه زنان خاتون بم در آسیا
گروه زنان خاتون بم در آسیا

آیا تیم فوتبال زنان خاتون بم در گروه مرگ موفق می‌شود؟

مرضیه جعفری در پاسخ به این پرسش که فکر میکنید در گروه B در چه رده ای قرار خواهید گرفت؟ گفت: این قابل پیش بینی نیست. هیچ کس نباید از ما انتظار معجزه داشته باشد. تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا نماینده شایسته ای برای فوتبال زنان ایران باشیم. ما خوشحالیم که با قرار گیری در برابر تیمهای بزرگ آسیا شاهد رشد فوتبال زنان ایران می توانیم باشیم.

فوتبال زنان ایران باید از یک جایی رشد خود را شروع کند. این مسابقات دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارد.

سرمربی خاتون بم در مورد شرایط تیمش و اینکه آیا این تیم برای تقویت در جام باشگاه های آسیا بازیکن خارجی جذب می‌کند یا خیر؟ گفت: تیم ما همان تیم سال گذشته است ضمن اینکه احتمالا سه بازیکن نیز از جمع ما جدا شده و به سایر تیمها می‌روند. تیمهای رقیب ما در آسیا علاوه بر پتانسیل داخلی از بازیکنان بین المللی استفاده میکنند و به هیچ عنوان شبیه تیمهای ملی‌شان نیستند. خاتون بم نیز درخواست خود را برای جذب بازیکن خارجی به فدراسیون ارائه داده است. اما تاکنون پاسخی دریافت نکرده ایم.

جعفری در پایان گفت: این قول را می‌دهم که تمام توانمان را برای دفاع از حیثیت فوتبال زنان ایران در آسیا به کار گیریم و نماینده شایسته ای برای ایران، استان کرمان و شهر مردمان سختکوش بم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *