مصاحبه ی خسرو با رسانه رسمی استقلال 
مصاحبه ی خسرو با رسانه رسمی استقلال

برای فینال حذفی داور خارجی بیاورید

طبق گزارش ورزشی مربی استقلال با اشاره به اتفاقات روزهای اخیر، برنامه ریزی سازمان لیگ و اشتباهات پرتعداد داوری، به رسانه رسمی باشگاه استقلال گفت: چه فرقی بین ما و یک تیم دیگر هست که ما باید به دستگردی برویم و بدون تماشاگر بازی کنیم و آن‌ها می‌توانند هر دو بازی را با تماشاگر و در آزادی برگزار کنند؟! این یک ظلم و تبعیض آشکار است و دلیلش هم معلوم نیست. باید مسئولان سازمان لیگ جواب ما و هواداران‌مان را بدهند.

چه چیزی فرق کرده است؟ وقتی که ما با پیکان بازی کردیم هم شرایط مثل الان بود و کورس قهرمانی وجود داشت. الان هم که به پایان لیگ رسیدیم و حساسیت‌ها بیشتر است اما به جای این که دقت و سخت گیری برای اجرای عدالت بیشتر باشد، همه چیز بر عکس شد و به سود دیگران است.
افتضاحات داوری ها هم که مشخص است و تمام تیم ها ناراضی هستند. مدت‌ها است که اشتباهات داوری علیه ما است و شاید قبلا برای توجیه این اشتباهات می‌گفتند کمک داور ویدیویی نیست و باید داور در یک صدم ثانیه تصمیم بگیرد که اینها هم توجیه است؛ با این‌حال سوال من این است که برنامه ریزی لیگ مگر داوری است که باید در کسری از ثانیه تصمیم بگیرند‌؟ هفته‌ها وقت داشتند درباره برنامه لیگ و حتی درباره محل برگزاری بازی هم تصمیم بگیرند. این رفتار شائبه‌ها را تقویت می‌کند. مگر استقلال چه کرده که انقدر علیه ما تصمیم می‌گیرند و با ما دشمنی می‌کنند؟ چگونه پیکان نتوانسته از حق میزبانی خود دفاع کند و به حق این تیم که حق سایر تیم‌ها هم هست، توجهی نشده است؟ الان صدای چند تیم و مربی از این سبک برگزاری مسابقات در آمد. ما از سازمان لیگ و فدراسیون قاطعانه می‌خواهیم برای فینال جام حذفی، از داور خارجی استفاده شود.

sajjad
7 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *