رویای گران‌قیمت امباپه در پاریس سن ژرمن

رویای گران‌قیمت امباپه در PSG ممکن است 150 میلیون یورو برای این باشگاه آب بخورد. اما او از این باشگاه چه می‌خواهد.

مهاجم فرانسوی بازیکن محوری پاریسی‌ها

با تنها سه بازی باقی‌مانده در لیگ 1 فرانسه، پاریس سن ژرمن در آستانه قهرمانی دوباره قرار دارد. از این رو، آنها با آرامش می‌توانند به چشم‌انداز ترکیب‌شان برای فصل بعد فکر کنند.

اما انتظار می‌رود در این تیم مورد حمایت کشور قطر تغییراتی صورت گیرد. با توجه به اینکه لیونل مسی به احتمال زیاد این تیم را ترک خواهد کرد، کیلیان امباپه به مرد شماره یک باشگاه تبدیل خواهد شد. بنابراین هر پروژه‌ای حول محور او شکل خواهد گرفت.

رویای گران‌قیمت امباپه

ملی پوش فرانسوی در حال حاضر یک شخصیت تأثیرگذار در باشگاه است و این وضعیت در ماه های آینده حتی افزایش بیشتری خواهد یافت. باشگاه برای حفظ او و راضی نگه داشتن او تا امروز کمی ناامید شده است.

در بالای لیست آرزوهای امباپه این است که پاریس سن ژرمن یک مهاجم نوک و شماره 9 واقعی را به خدمت بگیرد. مهاجمی که بتواند با او بازی کند و آزادی بیشتری در حمله به او بدهد و در عین حال او را در امر گلزنی یاری کند. البته مشکل این است که قیمت بازیکن این خواسته‌ها ارزان نخواهد بود.

گزینه شماره 1، با توجه به قیمت، ویکتور اوسیمن از ناپولی است که با عملکرد خود در این فصل چشم تمام اروپا را به سوی خود جلب کرده است. او احتمالاً حدود 150 میلیون یورو هزینه خواهد داشت.

در همین حال، با قیمت پایین‌تر ممکن است هری کین را بتوان با مبلغ نسبتاً متوسط ​​100 میلیون یورو خریداری کرد. شاید قرارداد منقضی او (2024) تاتنهام را مجبور کند که پیشنهاد کمتری را نیز بپذیرد.

از هر طرف که به آن نگاه کنید، لوئیس کامپوس ، مدیر ورزشی پاریس سن ژرمن ، تابستان شلوغی را خواهد داشت. خروج احتمالی نیمار نیز می‌تواند در دستور کار او باشد.

مرتبط با پاریس سن ژرمن: نیمار از PSG می‌رود | مقصد بعدی نیمار کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *