نیمار از PSG می‌رود | مقصد بعدی نیمار کجاست؟

با حواشی زیاد باشگاه پاریس سن ژرمن در این اواخر درباره‌ی نیمار و مسی، این دو بازیکن احتمال زیاد این تابستان، پاریس را به مقصدی نامعلوم ترک خواهند کرد. اما مقصد بعدی نیمار کجا می‌تواند باشد؟ شایعات از علاقه‌ی منچستر یونایتد به این بازیکن خبر می‌دهد.

نیمار از PSG می‌رود | مقصد بعدی نیمار کجاست؟

پاریس سن ژرمن روی برنامه‌ریزی برای فصل آینده کار می‌کند و نیمار در تیم آنها حضور نخواهد داشت. البته به شرط اینکه بتواند جدایی خود را از این باشگاه قطعی کند. زیرا او تا سال 2025 قرارداد دارد و بند فسخ آن 250 میلیون است.

به نظر می‌رسد یافتن راه حل آسان نیست، اما پاریس سن ژرمن و نیمار در حال تجزیه و تحلیل همه گزینه های ارائه شده به آنها هستند. شایعات زیادی وجود دارد، اگرچه مطبوعات انگلیسی روز چهارشنبه از احتمال انتقال او به منچستریونایتد خبر دادند.

برای امضای نیمار برای یونایتد شرایطی وجود دارد که برآورده کردن آنها آسان نیست. اولاً، بانک قطر که متعلق به خانواده سلطنتی این کشور است، باید خرید باشگاه انگلیسی را انجام دهد. چیزی که هنوز رخ نداده است. خانواده آمریکایی گلیزر مالک یونایتد هستند و به پیشنهادات خرید باشگاه گوش می‌دهند.

مرتبط با پاریس سن ژرمن: رویای گران‌قیمت امباپه در پاریس سن ژرمن

شرط انتقال نیمار به منچستر یونایتد

یکی از پیشنهادات برتر از سوی شیخ جاسم بن حمد آل ثانی قطر ، رئیس QIB (مخفف بانک قطر) است. اگر این قرارداد انجام شود، آل ثانی نیمار را به منچستریونایتد خواهد برد .

لازم به ذکر است که آل ثانی بخشی از خانواده سلطنتی قطر است که به نوبه خود کنترل PSG را در اختیار دارد. بنابراین جدایی نیمار از این باشگاه به باشگاه دیگر مشکلی نخواهد داشت.

چندی پیش نیز از علاقه‌ی باشگاه چلسی به این بازیکن شایعاتی منتشر شد. هرچند با توجه به صورت حساب پر خرج این باشگاه و وضعیت نابسامان آنها، شانس این انتقال این روزها کمی کمرنگ‌تر شده است.

این بازیکن برزیلی همچنان در حال بهبودی از مصدومیت خود است. او انتظار خبرهایی را می‌کشد که به آینده‌ی او مرتبط است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *