لاس پالماس ۱-۲ بارسا: کسب 3 امتیاز دشوار برای ژاوی

لاس پالماس ۱-۲ بارسا: کسب 3 امتیاز دشوار برای ژاوی. بارسلونا دیشب در خانه ی لاس پالماس توانست این تیم را 2 بر 1 شکست دهد. شاگردان ژاوی که در بحران به سر می بردند در نیمه ی اول با 1 گل عقب افتادند. آن ها در نیمه دوم توانستند نتیجه ی بازی را تغییر دهند و با اختلاف یک گل به پیروزی برسند.

لاس پالماس ۱-۲ بارسا: کسب 3 امتیاز دشوار برای ژاوی

برد بارسا مقابل لاس پالماس
برد بارسا مقابل لاس پالماس

اتفاقات بازی

بازی پایاپای آغاز شد و هر دو تیم علاقه ی زیادی به مالکیت توپ داشتند. مصدومیت کانسلو در اوایل بازی اتفاقی بود که باعث نگرانی بازسایی ها شد و در دقیقه 11 جای خود را به کریستینسن داد. در دقیقه 12 منیر الحدادی بازیکن سابق بارسا توانست دروازه ی این تیم را باز کند. لاس پالماس موقعیت های دیگری نیز در نیمه ی اول بازی داشت اما نتوانست اختلاف را بیشتر کند. لاس پالماس نیمه ی اول با اختلاف 1 گل به برتری رسید.

نیمه ی دوم و کامبک آبی اناری ها

بارسا در نیمه ی دوم بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ی 55 توانست با ضربه ی فران تورس بازی را به تساوی بکشد. هر دو تیم پس از گل موقعیت های زیادی داشتند اما تا دقیقه ی 91 بازی توپی از خط دروازه ها رد نشد. در نهایت در دقیقه ی 91 بازی بارسا با ضربه ی ایلکای گوندوغان توانست به برتری برسد و در خانه ی لاس پالماس به پیروزی برسد.

سوت پایان، پیروزی سختی را برای بارسلونا رقم زد و سه امتیاز حیاتی را برای دستیابی به موفقیت در لیگ کسب کرد. لاس پالماس، علیرغم شکست، به خاطر عملکرد روحی خود مورد تحسین قرار گرفت. بارسا با این 3 امتیاز با 41 امتیاز به رده ی سوم لالیگا رفت.

لاس پالماس ۱-۲ بارسا: کسب 3 امتیاز دشوار برای ژاوی
لاس پالماس ۱-۲ بارسا: کسب 3 امتیاز دشوار برای ژاوی

نتیجه

این برد اعتبار بارسلونا را به عنوان یک نیروی قدرتمند در فوتبال داخلی مجدداً تأیید کرد و توانایی آنها را برای عبور از رویارویی های چالش برانگیز و بیرون آمدن پیروز نشان داد. این نتیجه همچنین به عنوان گواهی بر ماهیت رقابتی فوتبال عمل کرد و غیرقابل پیش بینی بودن و هیجانی را که این ورزش هرگز در ارائه آن ناکام نمی ماند برجسته کرد.

با این پیروزی، تلاش بارسلونا برای رسیدن به جایگاه دوم لالیگا ادامه می یابد. در حالی که لاس پالماس در تلاش برای کسب نتایج مثبت در بازی‌های آتی، از نمایش انعطاف‌پذیر خود لذت خواهد برد.

Hesam
5 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *